Kategoriler
Kültür Sanat

Yeni sinema blogu: Sinemaskot

Sinema dünyasının ve yaşamın bir aynasıdır. Hatta bu öyle bir aynadır ki bir insanın yaşama sebebini oluşturabilir. İşte böyle bir insan, yani yaşama sebebi sinema olan bir insan, şimdilik sinemayla en iyi ilişkiyi filmler hakkında yorumlarını yazarak kurabileceğine inanıyor. Ve bunun içinde günümüzde oldukça kolay formlara girmiş bir blog açıyor ve yazmaya başlıyor.

O, yazan insanın blogunu tanımlayacak olursam; her yerde bulunabilecek genel geçer bilgilere olabildiğince az yer verip, daha çok filmleri izlerken hissettiklerini ve gördüklerini eksileriyle artılarıyla yazmaya çalışıyor. Günden güne daha iyiye giderek, yazılarını sinema hakkında farklı bir şeyler okumak isteyen insanlarla paylaşıyor.

sinemaskot

Şimdilik çok fazla yazı bulunmasa da blogda, üzerine yazılan, yorumlanan filmlere bakıldığında da tek yönlü olarak gidilmediği, her çevreden, her yerden filmlerin yer aldığını fark edeceksinizdir.

Tanıtmaya çalıştığım blog Sinemaskot. Web hayatında sitelere isim bulmanın zorlaştığı bir dönemde, Sinemaskot ismiyle yola başlamış ve bu yolunda ilerlemek isteyen bir blog.