Kategoriler
Internet Konuk Yazar

Restart Firefox ( firefox eklentisi )

Çok uzun zamandır bilgisayar başındasınız ve saatlerdir girmediğiniz site kalmadı ve firefox'da yavaş ve kararsız çalışmaya başladı bu durum her firefox kullananın başına gelebilir ve bu sorunu çözmek için firefox'u tamamen kapatıp tekrar açmak gerekir tabi tüm tarayıcıyı kapattığınız içinde çalışmanız yarıda kalacak. İşte bu gibi durumlarda devreye Restart Firefox giriyor.

Restart Firefox hiç bir çalışmanızı kayıp etmeden firefox'u yeniden başlatır ve firefox eski dinamikliğine geri döner. Restart Firefox'u yüklemek için BURAYA tıklayın ve eklentiyi firefox kurun daha sonra firefox yeniden başladın. Firefox'daki DOSYA menüsünde Restart Firefox görünecek.

Örnek görüntü

Eski wolkanca.com’da Restart Firefox ( firefox eklentisi ) veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Restart Firefox ( firefox eklentisi ) için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.