Kategoriler
Blog Internet

Msn durmunuzu blogunuzda gösterin

Hiç MSN durmunuzu Internet’te nasıl gösterebileceğinizi düşünmüş müydünüzü Mesela web sitenizde ya da üye olduğunuz bir forumda imzanızda msn durumunuz, görüntü resminiz, takma adınız ve kişisel iletiniz görünecek. Üstelik bu her değişimde otomatik olarak güncellenecek. Güzel olmaz mı?

Olur. Peki nasıl olur?: [via]
Messenger Plus! Live
WLMWebStatus bir Messenger Plus Scripts’i. Gerekli malzemeler son sürüm bir Messenger Live ( şu an için8.5 beta sürümünü kullanmalısınız ), Messenger Plus Live, bunlar tamamsa şuradan Script’i kurun.

Kurduktan sonra sitede anlatıldığı gibi örnek grafiklerden birini kullanabilirsiniz. Ben kendime bir tane yaptım bile, işte;

Eski wolkanca.com’da Msn durmunuzu blogunuzda gösterin veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Msn durmunuzu blogunuzda gösterin için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

siteyi çökerttik galiba 🙂 dayanamadı ben bu yazıyı yazdığımdan 5-6 saat sonra site püf oldu 🙂

wolkanca etkisi işte aynen kelebek etkisi gibi bişi bu 🙂 diyoruz ya hep post reklam post reklam işte verin abi post reklam traik çekin.