Kategoriler
Internet

Yeni Windows Live Messenger

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma servisi olan ve bunu korumak için elinden geleni yapan Microsoft un Windows Live Messenger ın yeni versiyonu görücüye çıktı. Microsoft CEO su Steve Ballmer Brezilya da bir konuşmasında yeni Windows Live Messenger ilk versiyonu nu tanıtmış.

Yeni Windows Live Messenger

Yeni Windows Live Messenger ı detaylı olarak inceleyebileceğiniz bir web sitesi var windowslivepreview.com, bu sitede ekran görüntüleri, videolarla yeni Messenger hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yeni Windows Live Messenger da dikkat çeken yenilikler; internette ki tüm sosyal ağlarla entegre olmuş Facebook chat bile Messenger üzerinden çalışıyor, video chat ve fotoğraf paylaşımlarında HD kalitesi destekleniyor.

The New Messenger

Microsoft Facebook u satın alamamıştı, bu yeni hamlelerle internette sosyal ağlarda olan milyonlarca bilgisayar kullanıcısını kaybetmek istemiyor ve biri Google a rakip olmalı elbette, yeni Windows Live Messenger a bakınca Microsoft un doğru yolda olduğunu görebiliyoruz, Microsoft sosyal ağların tepesinde güçlü büyük ağbey olmak istiyor.