Rapidshare kedileri ve itlerinden kurtulduk

Dünyaca ünlü, popüler dosya paylaşım sitesi olan Rapidshare bildiğiniz gibi en son kedi köpekli doğrulama kodu uygulamasına geçmişti ve çoğumuz kedilerle köpeklerden nefret etmeye bile başlamıştık.

Dün itibariyle Rapidshare bu doğrulama kodunda değişiklik yaparak yeni yönteme geçti. Web sitelerinin İngilizce'de ismi “Captcha” olan bu doğrulama kodlarını kullanmasındaki neden internet kullanıcıları harici diğer sanal botların sitelerin hizmetlerini sömürmesini ve kötü niyeti kullanımı engellemek.

Burada yazdığına göre geçtiğimiz haftalarda tasarımı yenilenen Rapidshare’da örülecek hataları Rapidshare'a bildiren kullanıcılara verilen hediye oalyı sona ermiş.

Ve evet mutlu haber Happy Hour! devam ediyor.

Hepimize hayırlı olsun, itlerden kurtulduk.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

şu sıralar premium'un tadını çıkarıyorum. henüz karşılaşamadım ama bu saçmalığa son vermişlerse çok sevineceğiz. şuradabuna dair birkaç resim eklemiştim.
öss sorularından daha da zor olmaya başlamıştı rapid. arkadaşın da dediği gibi "30 indirmede 27 net yaptık" falan diyecektik az kalsın 🙂

bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde rapidshare yeni bir yönteme geçti ve captcha uygulamasını kaldırdı. yani artık harf girmeden, sadece sürenin bitmesini bekleyerek dosya indirebiliyoruz. işte bunu fırsat bilen yazılımcılar hemen bir program piyasaya sürdüler.

buyrun buradan yakın: http://rss-ems.com/rapidshare.html

rapidshare olayında asıl sıkıntı gerçek ve sağlam linkler bulabilmek son gunlerde takıldıgım bir site var burada yeni film ve oyunlar var tavsiye ederimindir forum

rapidshare olayında en sıkıcı olay link bulma olayı indir-forum.com linkleri kategorilere ayırmış ve sürekli güncel linkler paylaşılıyor

arayan arkadaşlara tavsiye edebilirim.