Kategoriler
Blog

Premium WordPress temaları ve 13Gb templatemonster arşivim

premium-wordpress-temalariGeçenlerde yurtdışından bir arkadaşımın bana getirdiği Premium WordPress temalarından ve elimde bulunan 13Gb templatemonster arşivi hakkında yazdım Twitter da.

Bu blogu takip edenler bilirler ben şu ara yüz, tema olaylarından pek haz almıyorum, daha doğrusu grafikleri beceremiyorum yeteneğim yok o konuda. Yeteneğim olmadığı bir mevzudan bahsederken aman ben sevmiyorum öyle şeyleri deyip geçiştiriyorum. Dolayısıyla bunları siz arkadaşlarla paylaşıp kendi blogunuzun ara yüzünü geliştirirken bunlardan faydalanmanızı istedim, birebir aynısını da kullanabilirsiniz ama aslında ideal olanı bunları inceleyip kendinize göre düzenlemeniz.

112Mb boyutunda içinde 30 dan fazla Premium WordPress teması olan arşiv hakkında bilgi ve indirmek için buraya tıklayın.

13Gb templatemonster temasını online indirme seçeneği yok ama İstanbul’daysanız bana yemek vb. ısmarlamanız durumunda harici diskim ile misafiriniz olabilirim.

templatemonster-arsivi

Arşivin içinde bulunan şu notu okumayı unutmayın.

  • Taslaklarımda bir sürü yazıp bitirmem gereken blog yazısı var, vakit verip bun yazıları bitirmem lazım.
  • Yine son zamanlarda blogları listelemeye başlamışlar en sevilen, en iyi vs. 100 gibi, buna hiç gerek yok arkadaşlar zira wolkanca.com ortadoğu ve balkanların en büyük, en sevilen ve sevilmeyen, en blogudur 😛
  • Burgerking’i arayıp benim sekreterim olduğunu söyleyen bir hatun kişi sipariş vermiş, aradılar beni hamburgerciler, -parasını ödemiş mi? hayır deyince ben istemiyorum sağolun dedim ama hamburgerci kapıda belirdi, dedim ben istememiştim vs. sonra yine aradılar sipariş verilen telefon numarasını veridiler bana 0212 274 14 15, bu numara kiminse Allah yardımcısı olsun şu saniyeden sonra(bana ulaşırsa silerim numarasını buradan).
  • Ciddi anlamda parasız ve zor durumdayım, bana yardım edin diye ağlamaya utanıyorum ama bana yardım edin, valla bak iletişim den ulaşabilirsiniz. Ulan o kadar blog yazdık burada okudunuz ettiniz bir yardım edin yahu.

haberini almıs bekliyorduk zaten paylastigin icin tesekkurler 🙂 13gb templatemonster icin bursadan harici diskimi yollasam 😛 😀

yolla diskini o halde erol kargo ücretlerini ödeyerek. istanbul.
wolkanca (@) gmail.com
58. içine ekstradan sürpriz şeyler de koyabilirim.

volkan, ayın 29'unda kıbrıstan istanbula geliyorum 🙂 istanbul’da yemek yedirebilirim, tabi mümkünse 🙂

olur emrah telefonumu aşağıda yazdım yanında minimum 13 gb ı sığdırabileceğimiz bir alet olsun 😀 yemek derken sosisli ısmarlamayı düşünmeyin ayrıca 😛 iskender falan yerim ben 🙂

tamamdır volkan 🙂 29.da görüşmek dileğiyle. istanbulu çok iyi bilmediğimden uygun yer verirsen oralarda olurum. telden ulaşırım.

malatya'ya yolun düşerse sabit diski bahane kabul edip bize uğrayabilirsin. askeri lojmanlar.. 🙂

hocam şu arşiv konusunu görüşmek için mailini msninize eklermisiniz. istanbuldayım.

merhaba,
calismalarinizi uzun suredir web de sık sık goruyordum birçok konuda google aramalarında siteniz sonuc verdiği icin sitenizde aradıgımı buluyordum beğeni ilede takdir edityorum sizi.
blogunuzdaki sag ve sol kısımda bulunan önceki konu sonraki konu ( <> ) butonları hangi plugin ile kullanabiliriz acaba?
verebileceginiz muhtemel bir cevap icin simdiden tesekkur ederim.
saygılar

sayın ayhan,

o bir plugin değil css ile yapılmış bir şey. daha bitiremedim onu internet explorer 7 de biraz hatalı görünüyor sonra vazgeçtim ie7 altı görünmüyor.

kodlaması şöyle

css:

#nav-above{display:none;}#nav-above a{color:#777;text-shadow:#fff 1px 1px 0px;}#nav-below{clear:both;float:right;margin:3em 0 0;padding:0px;width:100%;color:#888;}#nav-below a {font-weight:800;}.archive .nav-next, .archive .nav-previous, .search .nav-next, .search .nav-previous{color:#888;}.nav-previous a:hover .meta-nav{color:#ffb321 !important;}.nav-next a:hover .meta-nav{color:#ffb321 !important;}.nav-next{background:transparent;float:right;font-size:1.2em;min-height:60px;padding:0;position:relative;margin:0;width:50%;}.nav-previous{background:transparent;float:left;font-size:1.2em;min-height:60px;padding:0;position:relative;margin:0;width:50%;}.archive .nav-next, .home .nav-next {text-align:right;}.single #nav-above {display:block;position:fixed;}.single #nav-above .nav-previous a, .single #nav-above .nav-next a {display:block;padding:0 20px;}.single #nav-above a:hover, .single #nav-above a:hover {color:#888;text-decoration:none;}.single #nav-above .nav-previous {position:absolute;display:block;width:100px;top:50%;left:-90px;text-align:right;line-height:4em;font-size:5em;}.single #nav-above .nav-next {position:absolute;display:block;width:100px;top:50%;right:-850px;text-align:left;line-height:4em;font-size:5em;}.single #nav-below {margin:0px;}.home #nav-above {display:block;position:fixed;}.home #nav-above .nav-previous a, .home #nav-above .nav-next a {display:block;padding:0 20px;}.home #nav-above a:hover, .home #nav-above a:hover {color:#888;text-decoration:none;}.home #nav-above .nav-previous {position:absolute;display:block;width:100px;top:50%;left:-90px;text-align:right;line-height:4em;font-size:5em;}.home #nav-above .nav-next {position:absolute;display:block;width:100px;top:50%;right:-850px;text-align:left;line-height:4em;font-size:5em;}.home #nav-below {margin:0px;}.home #nav-below {/*display:none;*/}.archive #nav-above {display:block;position:fixed;}.archive #nav-above .nav-previous a, .archive #nav-above .nav-next a {display:block;padding:0 20px;}.archive #nav-above a:hover, .archive #nav-above a:hover {color:#888;text-decoration:none;}.archive #nav-above .nav-previous {position:absolute;display:block;width:100px;top:50%;left:-90px;text-align:right;line-height:4em;font-size:5em;}.archive #nav-above .nav-next {position:absolute;display:block;width:100px;top:50%;right:-850px;text-align:left;line-height:4em;font-size:5em;}.archive #nav-below {margin:0px;}

sayfalama:

<div id="nav-above" class="navigation"><div class="nav-previous" title="önceki konu"><?php previous_post_link('%link', '<span class="meta-nav">&laquo;</span>', true); ?></div><div class="nav-next" title="sonraki konu"><?php next_post_link('%link', '<span class="meta-nav">&raquo;</span>', true); ?></div></div>

çok teşekkür ederim volkan bey çalışmayı bitirdiğinizde paylaşmanızı heyecanla bekleyeceğim

kardeşim merhaba;
rica etsem elinde 27656 full template moster varsa bana atarmısın. ilgin için şimdiden teşekkür ederim.

sayın ibrahim buraya yorum eklerken link bozulmuş küçük harfe çeviriği için. ben düzelttim şimdi eğer indirmek istiyorsanız bağlantı şu:

<strong style="color:red;font-size:17px;"><a style="color:red;display:block;" href="/wp-content/uploads/i/uploads/2009/premium-wordpress-temalari/premium-wordpress-temalari.zip" rel="nofollow">/wp-content/uploads/i/uploads/2009/premium-wordpress-temalari/premium-wordpress-temalari.zip

bu bağlantı da daha sonra değişebilir çünkü biliyorsunuz bizim sunucu da host edilmiş halde sunucu yorulursa kaldırırım yine link çalışmaz, dolayısıyla acele ederseniz bence iyi olur.

dostum merhaba, wordspress temalarını indirmek istiyorum fakat link çalışmıyor..
rica etsem linki yeniler misin..

teşekkürler..

volkan teşekkür ediyorum dostum, yalnız fazla php bilgim yok acaba asp.net te yapılmış blog örnekleri var mı sen de odev icin lazım da, üzerinde değişiklik yapıcam..

teşekkür ediyorum..

template monster arşivi yoktur, wordpress temaları da belli bir süre download a açıktır "garantisi yoktur, teminatı da yoktur, imzalı bir belge de yoktur 😀 " lütfen mail atıp sormaya zahmet etmeyin bağlantı yukarıda tıklayın indirirse indirir indirmezse indirmez.

merhaba,

kaç zamandır aşağıdaki template’i arıyorum… sizin archive de varsa bana gönderebilirmisiniz?

nicolas
photographer’s portpolio
wordpress theme by mercury
#33064

saygılar..

arkadaşlar arşivi sildim, zaten eskidi o temalar. yazı güncel değil lütfen artık talep etmeyiniz.

arşiv halen elinde duruyor mu ve programlama ile ilgileniyormusun?

arşiv elimde durmuyor maalesef. ki dursa da bu arşiv eskirdi.

şimdi başka bir arşivim var fakat daha kuçuk, yalnız buradan paylaşmam mümkün değil.