Kategoriler
Blog

Premium WordPress temaları ve 13Gb templatemonster arşivim

Geçenlerde yurtdışından bir arkadaşımın bana getirdiği Premium WordPress temalarından ve elimde bulunan 13Gb templatemonster arşivi hakkında yazdım Twitter da. Bu blogu takip edenler bilirler ben şu ara yüz, tema olaylarından pek haz almıyorum, daha doğrusu grafikleri beceremiyorum yeteneğim yok o konuda. Yeteneğim olmadığı bir mevzudan bahsederken aman ben sevmiyorum öyle şeyleri deyip geçiştiriyorum. Dolayısıyla bunları […]

Kategoriler
Blog

WordPress Template etiketleri

WordPress tema yazacak olanlar ve bir WordPress sitesini düzenleyecek olanların sık uğradıkları yer codex.wordpress.org/Template_Tags’dır, bunun daha düzenli hale çevirirerk listeleyen bir yer daha var o da burası.

Kategoriler
Ivır zıvır

WordPress Template Hierarchy

WordPress Template Hierarchy, originally uploaded by wolkanca. WordPress Template Hierarchy

Kategoriler
Blog

Blogger tema arşivi

Daha önce yeni blogger (xml) temaları başlığında bir kaç tema bulmuş ve yazmıştım blogumda, şimdide Sesebian’ın bir çalışması Blogger için harika bir tema arşivini burada paylaşıyorum. Temalar xlm biçiminde yeni blogger temalarıdır bu temaları Blogger hesabınıza girip aşağdaki ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi bilgisayarınızdan blogunuza yükleyebilirsiniz. Tüm arşivi bilgisayarınıza indirmek isterseniz buradan tümünü indirebilirsiniz.

Kategoriler
Multimedia

Fotoğraf blogları için en iyi temalar

Sadece fotoğrafların sergilendiği bloglara Photoblog deniyor. Photobloglar için kullanabileceğimiz en güzel temaları şurada bir eleman blogunda listlemiş, gerçtekten çok hoş temalar mevcut. Benim favorim Rebecca Weeks’in WordPress’in K2 temasını modifiye ederek yaptığı Nautilus theme.