Kategoriler
Internet

Pilli'm bitti!

Bu gün bildirgec'de yazdığım bir yazıyı arkadaşıma gönderdim, tam hani okudunmu derken o ara ya bu açılmıyor istop falan ne iş dedi. Nan noluyor falan gittim baktım bildirgec'in Pilli’si bitmiş. Ben demiştim onlara akalin pil kullanın şarz edilebilir pillerden, ama dinlemediler. Son zamanlarda bildirgec.org sitesinin ve saz arkadaşlarının sık sık biten Pilleri dikkat çekiyor.
istop

Eski wolkanca.com’da Pilli'm bitti! veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Pilli'm bitti! için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Pilli'm bitti!için 12 yanıt

😶 😶 eheh tamda o sırada bir başka pillinetwork sitesi olan…. de bir şey yok çünkü pilli yok 😀 la ben demiştim bunu sana ben yazıcam diye önce davrandın 😀

bir gün web gelistiricisi olunca anlarsin @ sevgili wolkancigim 🙂

şarz değil şarj 🙂
türkçe'nin doğru kullanıldığı siteleri seviyoruz. 🙂

yok yok duramıycam yazıyorum bende blog olmayan bu blog sitesini pekte sevmiyorum 😛

volkan, en bağımsız ne demek :=) şimdi bizler bağımlı mıyız? yoksa diyorum ..

amarat
bağımsızdan kastım en bağımsız kafasına göre özgürce yazan blogcu.

@eyalçın,
bildirgec bu aralar habire kopuyor ben bildirgec.org yi neredeyse günde 18 saat takip ediyorum. kopma nedenide belli zatende ben ne yaptımki dostum, bir sorunmu var?