Kategoriler
Medya

Olacak o kadar

Bunu yazmak istedim, Levent Kırca ve Oya Başar'ın Türkiye'de özel televizyonların başlaması kadar eski tarihten bu yana unutulmayan, hala ve hala bir kamyon televizyon kanalı olan günümüzde onun kıvamında komedi programı olmaması da bir garip olan program; Olacak o kadar Fox TV de yayına başlayacak. Önce eski bölümlerden koyulacak daha sonra yeni yazılan bölümler yayında oalcak sanırım.

Gerçekten mesajı tam yerine oturtan bir programdı, şu an gerçekten karikatür dergileri hariç o kıvamda bir program yok, belki bu başbakanımızın dediği gibi demokrasi kültürümüzün üstün gelişme göstermesindendir ne dersiniz?

Bir ülkenin en önemli şeylerinden biri de bana göre komedyenleridir, böyle bir söz duymuştum bir yerden daha kafiyeli demişti bir aydın ama siz şimdilik idare edin benim yalın ve kifayetsiz kelimelerimle.

Benim çocukluğumda hatırladığım komedyenler ne güzel insanlardı onlar. Nejat Uygur, vhs kasetlerden geç karşısına grundig TV nin aişlecek izle mesela. Çok da fazla isim yok aslında, şimdi çok var ama onlar gibi yok galiba.

İnanmayacaksınız ama 30 kupona araba veriyorlar videosu için alkışlarla yaşıyorlar.

Eski wolkanca.com’da Olacak o kadar veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Olacak o kadar için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.