Kategoriler
Hayattan

Sağlıklı yaşam beni nasıl neredeyse öldürüyordu

A. J. Jacobs tam bir yıl boyunca yapabildiği her sağlık tavsiyesine uydu, mensubu olduğu dinin(musevi) tüm öğütlerine tam bir yıl boyunca uydu, güneş kremlerinden bisiklet kaskı takmaya kadar akla gelebilecek her türlü sağlıklı yaşam, iyi insan olmak mevzularını yaptı, kafaya taktı. Ve sonunda bir kitap yazdı, aşağıdaki TED konuşmasında da tecrübelerinden birkaçını bize aktardı.

ajjacobs_my-life-as-an-experiment


Bu manyak adamın videosunu izlediğimde gerçekten hayran kalmakla birlikte diğer TED konuşmalarının bazılarında da olduğu gibi ilhamın kralını aldım.

Teşekkür ederim.

ajjacobs.com
A.J. Jacobs: How healthy living nearly killed me

Eski wolkanca.com’da Sağlıklı yaşam beni nasıl neredeyse öldürüyordu veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Sağlıklı yaşam beni nasıl neredeyse öldürüyordu için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

i think you need to improve your blog, it is so unprofessional behavior that not even posting updated events…

neden spam yapıyorsun yavru vatan 🙂 yapma. ama helal olsun, dediğim gibi saygı duyarım tüm güvenlik önlemlerini aşıp spamı yapan adama.