Kategoriler
Medya

Popo dansı ve Özgüüüüürr

popo dansı özgürÖzgür’ü tanımayan yoktur, Okan Bayülgen’in önceleri programlarında* Özgüüürrrrr diye bağırdığı sonra kameranın arkasından önüne çıkartıp popo dansı yaptırdığı o talihsizimi desek şanslımı desek bilemiyorum bana göre talihsiz arkadaşımız. Özgür ODTÜ sosyoloji bölümünü 3,5 yılda bitirmiş yani genel anlamda zeki çocuk Okan da bunu fark etti herhalde, lakin bizim Özgür’ün aklı hep kameranın arkasında. Ah özgür ahh o unutulmaz popo dansı ile şöhret oldun dostum.

Sabah gazetesinin pazar eki Günaydın da ki röportajında Özgürün söyledikleri:

  • Programda bir çok şey doğaçlama gelişiyor. Ben de bu işin büyüsünü bozmamak için bir şey sormuyorum.
  • Televizyon Makinası’nin jenerik çekiminden bir gün önce, Okan bey -Özgüre mavi bir ceket alın- demiş. Ekipteki herkesin de siyah giymesini istemiş. Jenerikte konfetiler patlayacak ve dans edeceğiz. Programın rengi diye düşündüm. Takım elbiseyi aldırdı ve şöyle söyledi; -Stüdyo dışı atraksiyonlar olacak, sen muhabir olacaksın ve seninle stüdyodan bağlantı kuracağım…- Tamam dedim.
  • Kendime güvenmeyen biri değilim, ama kamera önünde rahat edemiyorum. Hala çekiniyorum. Konuşmadığımız için her şey doğal gelişiyor, o anın acemiliği, şaşkınlığı her an yansıyor.

Birde şuradan bir sitem edeyim şu Televizyon Makinası’nın sitesinde alttaki reklam çok absürt olmuş abi siz programdan para kazanmıyor musunuz ya Okan kaldırın onu ne olur bırakın bu işleri yahu oraya reklamımı konur olmamış.