Kategoriler
Medya

Kadın programı: Doğra Doğra

Kanal D’de yayınlanan ” Dobra Dobra” da bu sabah iki kadın şarkıcı birbirine girdi. Kanal D’de yayınlanan ” Dobra Dobra” da bu sabah büyük bir kavga yaşandı. Programa konuk olan şarkıcı Ümmiye ile “Hüsnü Şenlendirici, Deniz Seki’yi benimle aldattı” diyen Şahmaral arasında, önce ağız dalaşıyla başlayan sürtüşme, yumruklaşmaya kadar gitti. Şahmaral’ın konuşması sırasında Ümmiye’nin “Siz evli değil misiniz?” sorusu üzerine başlayan tartışma ” Uçarım şimdi sana” sözleriyle devam etti. Şahmaran mikrofonunu Ümmiye’ye attı, ancak mikrofon Müge Anlı’nın koluna geldi. Mehmet Coşkundeniz ise kavgayı ayırmaya çalışırken yumruklardan nasibini aldı. Bu kavga üzerine iki konuk hemen dışarı çıkartıldı.

Şimdi hani internet sitelerini kapatan amcamlar var ya, hah onları bir dürtmek gerekiyor. Abicim siz şu sabahın köründe yaptıkları sadece elektirik israfı olan programları kapatsanız daha iyi olama mı? Resmen kadınlar birbirini doğruyor yahu, uçuyorlar vallahi (: Türk aile yapısının içine edildiğinin fotoğrafı işte. Çizgi film istiyoruz.

Dobra Dobra Programi
Bu arada takip edilesi bir blog tavsiyem var; atillaatalay.blogspot.com

Kadın programı: Doğra Doğraiçin 13 yanıt

hadi ya! seyrediyordum niye kapattım ki görürdüm rezilliklerini.
elektrik aldım diyip duruyordu şahmaral mı ne. kocası da orda adam inanmıyorum karımın elektrik alacağına diyor olmaz olsun öyle koca bee.
ortalık malı bunlar. gülüyorum valla

muzlupasta biz bunlara kısaca medya maymunu diyoruz… 😆
şu hüsnüde müzik adamımı playboymu belli değil önüne gelen kızla bilmemne yapıp(yok yok biliyorum ne yaptığını 😮 ) her magazin programında flaş haber olarak çıkmayı beceriyor adam. 😯 😯

zaten bunların ettiği kavganın gerçek olmadığı belli.tutuyolar parayla gel bizim programda kavga et diyolar bölüm başı 20 milyar alıyolardır heralde..kamera yokken çok sıkı dostlar önlerine kamera konunca hepsi birbirinin kandavalısı gibi oluyor..

bu tür programlar işe yaramz şeyler olduğu için kapatılmamalılar, yoksa halkımızı nsdıl işe yaramaz insanlar haline getirebiliriz ki. kadınlarla ilgili de bonnard'ın güzel bir sözü var:
the anger of a woman is the greatest evil with which you can threaten your enemies.
bir kadının siniri düşmanlarınızı tehdit edebileceğiniz en büyük kötülüktür.

)))

bu tür proglamlar konuşuldukça prim yapıyorlar,eleştirilmek bile onlar için prim… en iyisi konuşulmaya değer görmemek

evet bende izledim o programı.tamda kavga cıkıcak demiştim vee mutlu son 🙂

abi ne beklersin ki işleri suni gündem belki programdan sonra birbirlerine çay içmeye falanda giderler hani bir kaç sene önce bir eleman vardı kafasında bardak kırmıştı yayınagirdiklerini farketmeyip pişti olmuşlardı ta …. onların ben 😉

kaldırsınlar artık şu programlar…sabahtan akşama kadar insanlar birbirlerini yiyorlar..yoz bir millet haline geliyoruz yavaş yavaş… allah sonumuzu hayır etsin.

evet kesinlikle çizgi film istiyoruz!
ben çalıştığım için (izleyemiyorum) çok şükür ama biliyorum o programı.
heman, taş devri, şirinler …
çizgi film koysunlar yahu !
sabahın körü neden insanları geriyorlar ne zevk alıyorlar analmıyorum anlayuamayacağım da
çoğu zaten danışıklı dövüş gibi geliyor bana.
neyse ;
iyi bayramlar, iyi tatiller dilerim
bayramdan sonra görüşmek üzere 😉

:mrgeen yukarıdaki ve sağdaki şu ifadeler aktif değil elimlen yazdım figürün kodlarını haberin olsun abijim. çok komiğime gitti karılar kavgası saç başa şöyle, bizim hatun güzine de böyle kavga ediyor benle uyus oluyom.

bu aptallıkları gördükce evlilikten mümkün mertebe uzak kalmak istiyorum. ayrıca iyi ki tv izliyorum. bunlarla hayat çekilmez olurdu. ayrıca böyle programlar da talebe göre çıkartılıyor. hüsnü ve hüsnün karısı durumunda olan onbinlerce insan var yurdumuzda. ileride sosyal bir patlama bekliyoruz ülkemizden. hadi bakalım patlama büyük olsun düstur şart olsun..

ayrıca iyi tv izliyorum. ayrıca iyi ki tv izlemiyorum..