Kategoriler
Medya

National Geographic de Balıkçılık Serüvenleri

National Geographic de Balıkçılık Serüvenleri isimli bir belgesel var severek izliyorum. Yalnız bir maruzatım var yakalanan balığın denize geri bırakıldığı klişesi. Yani sırf çevrecilere şirin gözükeceğiz diye bu yalanı uyduruyorlar gibi geliyor bana, ne gerek var balık dediğin yakalanır cızbız güzel güzel rakı ile yenir yani hani diyorum nesli tükenen balıkları yakalamanın da anlamı yok git insan gibi balık yakala ye be abi.

National Geographic de Balıkçılık Serüvenleri


İşin şakası tabii, gerçek sandınız değil mi? Programı çok beğeniyorum elbette bu bilimsel çalışmaların denizlerde ki doğal hayatı korumak ve devam ettirmek için yapılan şeyler olduğunu biliyorum.

Vallahi izledikçe imreniyorum onlara.

Teşekkür ederim.

Eski wolkanca.com’da National Geographic de Balıkçılık Serüvenleri veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, National Geographic de Balıkçılık Serüvenleri için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.