Kategoriler
Internet

Mynet tasarımını değiştiriyor

Bu gün itibarı ile Türkiye’nin en büyük portalı olarak bilinen mynet.com yeni tasarımlı ana sayfası ile bizi karşıladı. Diğer alt servisleri ve sayfaları yeni ana sayfa tasrımından farklı şu anda, ilerki zamanlarda bu alt sayfa ve servisleri de ana sayfa tasarımı ile bütünleştireceklerdir.
Ben şahsen pek beğenmesemde (ki ne yapsalar bana beğendiremezler o ayrı), en azından sitenin eski usul tablolardan kurtulması ve yenilikçi, renkli bir görünüm kazanamsı olumlu bir gelişme. Sitil şablonu kullanmayı bile öğrenmişler en çok bu hoşuma gitti.
Daha önce de bildiğiniz gibi diğer medya siteleri de tasarımlarını bu yönde değişimler uğratmışlardı. Mynet Google aramsından oldukça iyi para kazanıyor onda bir değişiklik yok.
Mynet.com un ana sayfasının tasarım mantığını değiştirmesi diğer tüm servislerininde yakında değişime uğrayacağının bir habercisi diyorum.
mynet

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Mynet tasarımını değiştiriyor başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

mynet'in eski tasarımı üstte ve altta olmak üzere iki mavi bant üzerine linklediği sayfalar|. |3u tasarimi çok hoşuma giderdi. ah nerde o eski tasar|m.

eskiden anasayfamdı mynet şimdi ise sırf mailim kapanmasın diye arada bir gırdıgım bır sayfa oldu. neden mı..? e-kolay ve ıkısı artık gozumde sıfır. anasayfalarında bıle porno resımler gormek olağan birsey oldu artık. sırf bellı konulara yogunlasılmıs ıste. ah şu paranın gozu kor olsun sıtelerı bıle ne hallere soktu..! yenı tasarımınıda hıc begenmedım dıger sıteler gıbı aynı. fark yaratan yok. aynı butonlar aynı yerlesım. ben begenmedım ne yapsalarda begenmem bundan sonra

katılıyorum, dediğiniz gibi şuan mynet mail sunuculuğundan başka bir iş yapmıyor. mynetın %80 i gereksiz içerik, umarım eski popülerliğini yakalarlar.
kolay gelsin

mynet yetkilileri tasarımınızı değiştirene kadar şu oyun sitelerine girmeyi kolaylaştırsanıza saatlerce uğraşıyoruz odalara girebilmek için bir problem var odalara girmede lütfennn ilgi…..