Facebook davetlerinde tüm arkadaşları seçmek

Facebook da tümünü seç yok, saçma tabii davet yollayacağım diye 2 saatini site de harcayan insan gördüm bize göre saçma Facebook a göre karlı olmalı.
faceboook tümünü seç
Facebook arkadaş listesi sınırı sanırım 5000, 5000 den fazla arkadaşınız varsa ünlü filansınızdır gidip grup veya fan sayfası açmalısınız onlarda sınırlama yok. Facebook da arkadaş listenizdekilere herhangi bir şeyin davetini yollamak istediğinizde tek tek arkadaşları seçmek zor iş, aşağıdaki kodu davet yollama sırasında arkadaş seçme ekranına geldiğinizde tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırıp enter yaparsanız tüm arkadaşları seçmiş olacaksınız.

javascript:elms=document.getElementById('friends').getElementsByTagName('li');for(var fid in elms){if(typeof elms[fid] === 'object'){fs.click(elms[fid]);}}

Bunu yazayım dedim bazı arkadaşlara yardımı olsun diye, kod bozuk değildir bazen bazı sitelere yazılırken kodda karakter değişiklikleri olabiliyor bu sağlam koddur şu an için çalışıyor.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

1 tb.( 1000 gb.) taşinabilir harddisk + 500 film + 20000 muzik 350 tl…

jokerbilisim@msn.com << ekleyin görüşelim..

evet arkadaşlar oynadığınız oyunları hamachiden bir kişi ile oynamak istiyorsanız burada oynadığınız oyunu söyliyerek arkadaş bulabilir ve ağ üzerinden oynıyabilirsiniz vede hamachi ağlarınızın reklamlarını buradan yapabilirsiniz

sayfamız yenidir ama çok işinize yarıyacaktır

http://www.facebook.com/pages/butun-…1050911235…