Kategoriler
Internet

g2p ile '/index of mp3' leri bulun

Mp3 indirme meraklılarındansanız ve Rapid vs. tarzı siteler sizi gıcık ediyorsa sizin için nimet /index of yani erişim izinleri 777 ile açık ve içi mp3 dolu index i olmayan bölgeler, örneğin burası gibi.
İşte bu index of mp3 bölgelerini daha rahat bulmanızı sağlayan bir yer mevcut ahanda burada.
Gönül rahatlığı ile sömürebilirsiniz 😉

Eski wolkanca.com’da g2p ile '/index of mp3' leri bulun veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, g2p ile '/index of mp3' leri bulun için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

bu site rapid kadar karışık diilse süper bişi
ben rapid den bir türlü müzik indiremiyorum yaaaa
sinirlerim bozuluo 😉

gerçekten başarılı bir site..
hatta çok yardimci oldu bana
köşeli parantez içindeki kısmı googleda search yerine

[intitle:index.of "1" "2" -htm -html -php -asp "last modified"]

1 olan yere dosya uzantısı
2 olan yerede dosya ismi yazınca

internette aradığım dosyayı direk bulması "google"ı daha bir sevdm 😀

bende bu kodları dolaşırken buldum gayet güzel anlatılmış

google ile aradığını bulmak google’de bazen, doğru anahtar kelimeleri kullansanız bile istediğiniz sonuca ulaşmanız mümkün olmayabilir, çünkü aynı anahtar kelimeye kullanan binlerce site vardır. birde google’de üst sıralara çıkmak için hile yapan site yöneticilerini de düşünürsek aradığınız içerikle uzaktan yakından alakası olmayan sitelerin arama sonucu listelenme olasılığı yüksek sayılır. google arama motorunun, daima title, description, keyword meta tag‘ı ile uyumlu bir içeriğe sahip, sürekli güncel, pagerank‘ı yüksek siteleri arama sonuçlarında listelediği ifade edilir, hilebaz bir site yöneticisinin hazırlamış olduğu baştan aşağı, keywords yada description, title tagları ile uyumlu hale getirilmiş, kelimelerden oluşan sayfalarla karşılaşmayan yoktur sanırım. google arama motoru zaman zaman aradığınız içerikle alakası olmadığı halde pagerank’ı yüksek siteleride, pagerank’ından dolayı üst sıralarda listelemesi mümkündür. google bütün bunları gözönünde bulundurarak en iyi arama sonucunun elde edilebilmesi için farklı arama metotları geliştirmiştir. çeşitli kaynaklardan derlenmiş olan, arama metodları şöyledir.

tırnak içinde arama: bu metodun, cümle şeklinde ki aramalarda kullanılması uygundur, örneğin; “google ile aradığını bulmak" örnekte tırnak içinde kullandığımız anahtar cümlenin tamamını içeren siteler arama sonucunda listelenir.

define: bir kelime, terim veya terim grubunun tanımını görüntülemek için arama kutucuğuna “define: terim" yazın. google, bu terim veya kelimenin grubunun bir tanımını görürse, bu bilgiyi alır ve arama sonuçlarının en başında görüntüler, diğer gereksiz bilgileri böylece elemiş olursunuz.

örneğin: define:fotokritik

filetype (dosya tipleri): belirli dosya tiplerine ait bir sonuç grubunu görmek isterseniz (pdf bağlantıları gibi) aradığınız terim veya kelime gruplarıyla birlikte arama kutusuna

filetype:[uzantı]

ifadesini ekleyin. (örneğin, filetype 😛 df)

google html’in yanı sıra 12 çeşit dosyayı arayabilmektedir. google pdf, microsoft office, postscript, corel wordperfect, lotus 1- 2-3 ve diğer belge türlerini de aramaktadır.

ayrıca google, html olarak görüntüle seçeneği kullanıcıların bazı dosya biçimlerinde virüslerden korunmasını da sağlamaktadır.

örneğin: form 1040 filetype 😛 df

title tag’ına göre arama: bu komut, arama kriterinizde yer alan kelimelerin tamamının, internet tarayıcısının başlık çubuğunda yer almasını şart koşar.

örneğin: allintitle:’flash movies’

intitle: allintitle komutundan farklı olarak, ilk arama kriterini başlık satırında arar, diğer kelimeleri ise metin içerisinde kontrol edilir.

bağlantıya göre arama: bu metot, arama kriterine ait kelimeleri internet adres satırındaki (url) kelimeler içerisinde arar.

örneğin: allinurl:google nedir

inurl:
ilk arama kriterini adres satırında arar.

sitenin indekslerinde arama: listelenen web sayfalarına ait sunuculara ulaşılamadığı durumlarda, cache operatörünü kullanarak, ilgili sayfaya google’ın daha önce indekslediği
bilgiler üzerinden ulaşabilirsiniz.

örneğin: cache :www.google.com.tr web

sitenize link veren siteler: link kelimesi gibi bazı kelimeler, kendilerinden sonra iki nokta üst üste geldiğinde google için farklı bir anlam taşırlar.

link :http://siteadi.com

sorgusu bu url’ye işaret eden sayfaları gösterir.

site içinde arama: site: ibaresinden sonra aramanızı belirli bir siteyle sınırlandırabilir ve sadece o sitedeki sonuçları görebilirsiniz. bu tür aramalar için google arama kutucuğunda

arama başlığı site:siteadı.com

söz dizilimini kullanın.

örneğin yaşam kelimesini hürriyet gazete’sinde aramak için kutucuğa şu şekilde giriş yapın:

yaşam site :http://hurriyet.com.tr

veya

yardım site :www.google.com.tr

yardım anahtarı ile googlenin yardım sayfalarına ulaşabilirisiniz.

benzer konularda hizmet veren siteleri arama:

related :www.hurriyet.com.tr

burada sonuçlar arasında sabah, radikal, milliyet gibi diğer gazetelerin internet sayfaları yer alıyor. kullanım şekli:

related :http://siteadi.com

site bilgisi: info: sorgusu google’ın söz konusu web sayfasıyla ilgili olarak sahip olduğu bilgileri gösterir.

örneğin info :www.google.com.tr google ana sayfasıyla ilgili bilgileri gösterecektir.

belli uzantılı dosyalara ulaşmak için :

doya adı ext:uzantısı

örneğin: döviz ext😡ls

film hakkında bilgi alma: movie:filmin adı

googlede kötü amaçlı arama yöntemleri

interneti didik didik ederek indeksleme yapan binlerce bot’a (crawler) sahip olan google, web sunucularında yer alan tüm verilere rahatlıkla ulaşma imkanı vermektedir. öyle ki, web sitesi yöneticilerinin tedbirsizliğini hesaba katan kötü niyetli hacker’lar, doğru arama komutları ve karmaşık arama kriterleri ile bu tedbirsizliği suistimal edebilmekte ve gizli saklı birçok dosyaya ulaşabilmektedir.
simdi en çok kullanılan yöntemleri örneklerle irdeleyelim.

filetype opöretörünün kullanılması oldukça masum görünen bu arama şekli, hacker’lar tarafından bakın nasıl suistimal ediliyor:

şirket içerisinde kalmak şartı ile hazırlanan birçok sunum dosyası bildiğiniz gibi powerpoint belgesi (.ppt veya .pps) olarak hazırlanır. eğer bu dosyalar bilinçsiz ve tedbirsizce web sunucusunda tutulursa, birkaç değişik arama kriteri ile rahatlıkla arama sonuçlarında listelenebiliyor. bu dosyaların ‘gizli’ (confidential) ismini taşıdığını varsayarsak, arama kriterini de [filetype: ppt confidential] olarak girdiğimizde yaklaşık 30.000 adet dosyaya ulaşabiliyoruz. elbette bulunan tüm sayfalar gizli belgeler niteliği taşımıyor, ancak birçok şirketin sadece kurum içerisinde kalmak şartı ile hazırladığı dosyalar da arama listesinde yer alabilmektedir.

index of / :
dosya dizinlerine ulaşmak için kullanılan bu komutu arama kriteri olarak girdiğimizde, 38 milyon’un üzerinde linkle karşılaşıyoruz. kriteri özelleştirerek, örneğin [’index of / mp3] olarak girdiğimizde, 800 bin’den fazla linke ulaşabiliyoruz. web sunucuları üzerinde bilinçsizce saklanan bu mp3 dosyalarına dışarıdan ulaşmak mümkün olduğu gibi, bu dikkatsizliğin lisans ihlali gibi hukuki boyutları da gözardı edilmiş olmaktadır. elbette hacker’lar mp3 gibi masum bir arama kriteri ile ilgilenmiyor. web sitelerindeki açıkları bulmayı hedefleyen hacker’ların en çok kullandıkları komutları,

[ındex of / admin]
[ındex of / passwd]
[ındex of / password]
[ındex of / mail]
["ındex of / " passwd]
["ındex of / " password.txt]
["ındex of / " .htaccess]
["ındex of /secret"]
["ındex of /confidential"]
["ındex of / root"]
["ındex of / cgi-bin"]
["ındex of / credit-card"]
["ındex of / logs"]
["ındex of / config"]
[intitle:"index of" user_carts or user_cart]
[allintitle: sensitive filetype 😀 oc]
[allintitle: restricted filetype :mail]
[allintitle: restricted filetype 😀 oc site:gov]
şeklinde sıralayabiliriz.

online web kameralarının tespiti
evet yanlış okumadınız, google ile internet üzerinden yayın yapan online web kameralarını tespit etmek de oldukça kolay. örnek vermek gerekirse, xpwebcam yazılımı üzerinden yayın yapan web kameralarına ulaşmak için [intitle:’my webcamxp server’] kriterinin girilmesi yeterli oluyor. bu örnekte olduğu gibi, değişik web kamerası modellerinin kriter olarak girilmesi ile birçok online web kamerasına ulaşmak mümkün. bu yüzden, evinizin veya ofisinizin mahremiyetini güvence altına almak için, erişimi mutlaka şifrelendirmeniz gerekmektedir.

bunlar gibi birçok arama kriterini, değişik operatörleri birbirleriyle ilişkilendirerek karmaşık bir şekilde kullanan hacker’lardan korunmak için, öncelikle sunucularınızda erişilmesini istemediğiniz dosyaları bulundurmamanız gerekiyor. ancak silinmesi mümkün olmayan dizin ve dosyalara erişimi önlemek için fazladan çaba gösterilmesi gerekebilir. arama motorları sunucuyu tararken öncelikle kök dizinini inceleyerek, indekslememesi gereken dizinler için robot.txt dosyasını arar. robots.txt, googlebot’un web sunucunuzdaki bigilerin bir kısmını yada tamamını indirmemesini söyleyen standart bir dökümandır. bu dosyayı kök dizinine koyarak hangi dizinlerin taranmaması gerektiğini tanımlayabilirsiniz.

ve dahası:

intitle:"index of" "last modified" "parent directory" description size

yukarıdaki örnek biraz sıkıcı olabilir çünkü bir dünya sayfa listeniyor.
biraz daha spesifik yaklaşırsak olaya;
intitle:"index of" "last modified" "parent directory" description size "jennifer lopez"

eğer bir wmv yada avı bulmak istiyorsak;
intitle:"index of" "last modified" "parent directory" description size (wmv|avi)

eğer wma yada mp3 bulmak istiyorsak;
intitle:"index of" "last modified" "parent directory" description size (wma|mp3)

eğer jpg yada gıf bulmak istiyorsak;
intitle:"index of" "last modified" "parent directory" description size (jpg|gif)

eğer biraz daha spesifik konu bulmak istiyorsak;
intitle:"index of" "last modified" "parent directory" description size (wmv|avi) “paris hilton"

eğer kişisel olarak değiştirilebileceğini düşündüğünüz video isimleri aratmak istiyorsanız;
intitle:"index of" "last modified" "parent directory" description size ("paris_hilton.wmv"|"paris_hilton.avi&quot😉

baylar ve bayanlar bugun bu siteyle tanıstım ama cok etkilendim size önemli bir laf bu siteye uyalım uymayanları uyaralım

mp3 indirmek istiyosanız bu adrese girin 4turk.com yeni buldum kapanmadan kullanalım 😀

selamler arkadeslerim . ben amir iranda yasiyorum ve bu siti cok beyendim elerinize saqlig cok saolin bene cok yardimci oldi bu deyerli siteniz tanrim butun turk miletini korusun http://ahang.dom.ir buda benim web adresim reklam yapmiyorum sadece sizlerden tesekur etmegicin. ne kadar azeri ve turk mp3 isterseniz benim sitimde bula bilirsiniz ve cok kolay yukliye bilirsiniz hosce kalin

selam saqol kardesim benim websitime geldigine gore cok sevindim. benim atam ve anam azerbaycanli ve ben turk miletini coh severam ve kurur doyorum cok tesekurler

google hacks isimli bir program var google arama kodlarını hazır bulunduruyor bence onu deneyin

merhaba
ticaretle ugraşıyorum çince ve ingilizce biliyorum alım-satım konularında danışmanlık yapılır
ücretsiz'''

fatih5823982{.}hotmail.com

[intitle:index.of "1" "2" -htm -html -php -asp "last modified"]

bu çok işime yaradı.

ı totally love "avatar". this film is not just another hollywood shallow nonsence. ıt has a very sculpted message, one that is very much in line with a new age philosophy of oneness with the nature. cameron totally deserves the awards and profit this movie is still collecting. ı hope the next "avatar" will be coming out soon, even with a stronger premise and great new adventures and characters. ı am planning to get a new 3d tv soon just for that lol

sounding out thanks is simply my little way of saying air max bravo for a fantastic resource. take on my sweetest wishes for your incoming post.

ya arkadaşlar nereye baksam yukarıdaki bilgiler kopyala – yapıştır mantığı ile her yerde…

evet hepsi benim yazımıkopylamaış 🙂 5 yıl önce yazdım ben bunu.