Kategoriler
Medya

Serdar Turgut Habertürk te

Türkiye’de en çok takip edilen ve tanınan köşe yazarlarından biri olan Serdar Turgut Habertürk’e katıldı. Habertürk Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı ile el sıkışan Serdar Turgut bundan böyle Habertürk gazetesinde yazacak ve ayrıca sanırım Habertürk Televizyonunda da çeşitli programlar yapacak.

Kategoriler
Kültür Sanat

Up – Yukarı Bak filminden türetilmiş bir şarkı

Buna yeni rastladım, Up Türkiye’de vizyona Yukarı Bak olarak giren bu harika filmden vokalleri ve çeşitli farklı sesleri kullanıp muhteşem bir şarkı çıkarmışlar ortaya. Hoşuma gitti koyayım buraya dedim. Filmde Türkçe selendirme Erol Günaydın dı gerçekten iyi filmdi ben yeğenlerle hem orijinalini hem dublajlısını 5 defa izledim. Song Made Completely Out Of Sounds From Up

Kategoriler
Ivır zıvır

Natasha Poly fotoğrafları Vogue mart sayısı

Rus model Natasha Poly ünlü moda dergisi Vogue harika pozlar vermiş. Vogue mart sayısında yayımlanan fotoğrafları Craig Makdin çekmiş. Makyaj, giyisiler, aksesuarlar çok orijinal olmuş, Rus modeller ayrı bir güzeller zaten bu renkler fotoğraflara çok farklı enerjik bir hava katmış.

Kategoriler
Blog

Millet yumulun WordPress.Com Türkçe geldi

İşte bu harika bir haber uzun zamandır WorPress.Com un diğer dillerle birlikte Türkçe dil çevirme çalışmaları vardı buna herkes katılıyordu elbette ben de katıkıda bulundum ufak tefek ve artık WordPress.Com Türkçe. 🙂 Hadi millet WordPress inizi alın… * WordPress’i sunucuya kurmadan ücretsiz olarak kullanılmasına olanak sağlayan WordPress.com‘un İngilizce dışındaki dillere çevrilmesi için bir süre önce […]

Kategoriler
Kültür Sanat

Harika bir ses

e-postayla bana ulaştırılan bir ses yarışmasını sizlerle paylaşmak istedim. 11 yaşında bir küçük kız jüri üyelerini şaşkına çeviriyor ve ayakta alkışlanıyor. Gerçekten muhteşem buyrun izleyin.