Kategoriler
Blog

Nasıl ünlü olunur?

nasil-unluBahsedeceğimiz ünlü olmak’a internet ünlüsü veya buna ünlü blog yazarı dememiz daha doğru olur.

Ünlü olmak, bu ilk önce bilinmektir. Sevilmek ve nefret edilmektir. Eğer sizi çok seven ve bir o kadarda sevmeyen varsa ünlüsünüzdür. Ünlü olmak çok acayip bir şeydir, siz gece evinizde uyurken ününüz sizin için enteresan işler yapıyor olabilir, sabah herkes gibi ünsüz olarak kalkarsınız ama günü ilerleyen vakitlerinde çok acayip şeyler olabilir.

1-Ünlü ol – Blog yaz = Ünlü blog yazarı ol.
2-Blog yaz – Ünlü ol = Ünlü blog yazarı ol.

Ünlü bir blog yazarı veya internet starı olmak için iki ana yol var, bunlardan ilki zaten “klasik ünlü” birisinizdir ve internette atraksiyonlar yaparsınız. İkinci yol ise ünsüzsünüzdür ama internetteki atraksiyonlarla ünlü olursunuz, internetteki ünü gerçek sosyal yaşama aktarabilrseniz, insanların sizi sevip nefret etmesini, taklit ediliyorsanız, başarmışsınızdır.

Ünlü blog yazarı olan kişi illaki topluma çok yararlı biri olması gerekmez, televizyonlardaki gibi, televizyonlarda gördüğünüz insanların neredeyse yarısından fazlası 3 kağıtçı, boş beleş insanlardır. Blog ünlüleri de buna benzer.

Burada en önemli mevzu bu ünlülüğü gerçek hayatınızda doğru taşımayı bilmektir, çoğu insan bunu iyi taşımayı beceremez ve çabuk söner yıldızları. Mütavazilik ve sanki ünlü değilmiş gibi davranmak her zaman işe yarar. Eğer menajeriniz yoksa kendi kendinizin menajeri gibi davranın, insanlarla iletişiminizde zaten doğal olarak oluşacak mesafeleri iyi ayarlayın. Son olarak ünlü olduktan sonra kendinizi marka kabul edip ona göre marka stratejileri, marka yönetim yöntemlerini hazırlayıp kullanın. Ünlü olmak ciddi bir iştir.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Nasıl ünlü olunur? başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Nasıl ünlü olunur?için 5 yanıt

insan henüz fark edilmeyen ve fark etmedigi yetenegi nasıl bulur?

sesim süper diolar ama nasıl bu yeteneği nasıl değerlendirip ünlü olcam lütfen yardım 🙄

bellki ben de yakında ünlü olabilirim sadece ünlü olmak istiyorummmm …… ya ilede yada …..ilerde ……..

kim diyor @cral :d aman ha hemen ekşisözlüğe yazar romalılar görmesin. aramızdalar 🙂

beni tanıdılar siz kaçın.