Kategoriler
Gündem Konuk Yazar

Michael Jackson öldü!

michael jacksonYabancı haber kaynaklarını gözden geçirirken bir anda Reuters Michael Jackson'ın ölmesi ile ilgili haberi ekleyiverdi.

Dün evinde kalp krizi geçiren ve UCLA hastanesine kaldırılan Michael Jackson tüm çabalara rağmen kurtarılamamış. 50 yaşında hayata veda eden ünlü pop yıldızı birçok skandal ile gündeme gelmişti.

Evine gelen acil yardım görevlileri hemen Michael Jackson'a kalp masajı yapmış ve ardından hastaneye kaldırmışlar. Türkiye saati ile gece yarısı civarında da ölümü gerçekleşmiş.

Allah toprağını bol etsin.

uzgunuz

Eski wolkanca.com’da Michael Jackson öldü! veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Michael Jackson öldü! için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Michael Jackson öldü!için 12 yanıt

şarkılarıyla, farklı kendi özgü danslarıyla dünya starıydı. kendi kendini mahvetti.

hep öldürüyorlar şu adamı bu sefer gerçekten ölecek kimse inanmayacak 😀 keloğlan fıkrası gibi. napalım öldüyse canım allah yenisini yaratır dünya boş kalmayacak ya.

şaka bir yana eğer öldüyse veya sonra ölürse sevenlerinin başı sağolsun.

patron …. mjyi
blog.wolkanca yı özledim 😀
adresine karikatür postalayacam 😀

allah rahmet eylesin. müslüman olduysa mekanı cennet olsun. pop müziğine çok büyük katkıları oldu. volkan yeni temaya ne zaman geçtin?

ben öldüğünü pek sanmiyorum. geçenlerde ne kadar doğru bilmiyorum ama sanat hayatina dönecek diye duymuştum eğer gerçekten ölmemişse reklam yapma amaçli olduğunu düşünüyorum. bu arada wolkanca
konusu değil belki ama çok dargınım iletişime attığım mailin cevabı bir türlü gelemedi. umarım en kısa zamanda gelir.

adamın evrim teorisini doğrulamasına çok az kalmıştı. estetik yaptıra yaptıra resmen maymuna geri dönüyordu.

ben kendisinin hayraniydim.oynamasina bayiliyorm.vefat etmesine gercekten cok üzüldüm.neyse eğer müslüman olarak öldüyse allah rahmet eylesin.mekani cennet olsn.

allah michael jackson ı sevmeyenlerin ve iclal aydın ın belasını versin…

michael jackson keşke ölmeseydi onu çok seviyorum çok güzel şarkıları ve dansları vardı mekanı cennet olsun ve onunla dalga geçenlerin hepsinin allah belasını versin cehenneme düşsünler inşallah!!!

allah sizin belanizi versin michael sadece iki kez estetik gecirdi o kendini beyezlatmada vitiligoya yakalandi salaklar umarim sizde onun gittigi yere gidersiniz