Kategoriler
Gündem

Hadise nin klibine sansür

hadise

Hadisenin menajeri olaya açıklık getirmek için basın bildirisi yayınlamış bildiri şöyle;

Dün sabahtan itibaren gerek internet portelerinde gerekse yazılı ve görsel basından “düm tek tek” klibi ile iligili çıkan çeşitli haber ve açıklamalar gerçekleri yansıtmamaktadır. Bu nedenle hadise menajerlik şirketi olarak aşamadaki açıklamanın yapılması uygun görülmüştür.

TRT kurumu ve hadise menajerlik şirketinin yapmış olduğu anlaşma gereği klip versiyonları TRT’ye teslim edilmiştir. ancak montaj çalışmaları devam etmektedir. bu süreç içerisinde 3 (üç) farklı klip montajı hazırlanmıştır.

Şu an bilinen ve yayınlanan görüntüler TRT kurumunun onayına sunulan klip versiyonlarından sadece 1 (bir) tanesidir. Nitekim görüldüğü üzere gerek görüntü kalitesi gerekse planlar profesyonelce bakıldığında son halini yansıtmamaktadır. Çalışmalar devam etmektedir. En kısa zamanda gerçek klip TRT tarafından kamuoyunun bilgilerine sunulacaktır.

Amacımız Eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek olan görsel malzemeyi en son ve mükemmel haliyle sonuçlandırmaktır. TRT kurumunun bugüne kadar olduğu gibi sanatçının sanatsal üretenliğini kısıtlayıcı herhangi bir tavır ve yaptırımı olmamıştır.

Tamam güzel bir açıklama olmuşta, neyse ikna olmuş gibi gözükelim.