Kategoriler
Eğlence

GTA 6 fragmanı yayınlandı

GTA 6 fragmanı resmi kanaldan paylaşıldı. Grand Theft Auto VI Trailer 1.

Rockstar Games, X(Twitter)’den “Fragmanımız sızdırıldı, lütfen gerçeğini YouTube’da izleyin” şeklinde bir mesajla yeni çıkacak olan GTA 6 oyunun ilk fragmanını paylaştı.

Grand Theft Auto VI Trailer 1 – Song: Love Is A Long Road – Artist: Tom Petty – Written by Thomas Earl Petty and Michael W. Campbell – Published by Universal Music Works on behalf of Wild Gator Music (GMR) and Wixen Music Publishing, Inc. as agent for Gone Gator Music (ASCAP) and NotoriousJBPSongs (ASCAP) – Courtesy of Universal Music Enterprises, a Division of UMG Recordings, Inc.

Rockstar Games’in merakla beklenen Grand Theft Auto 6 GTA 6 resmi tanıtımı yayınlandı. Oyun 2025’te çıkacak.

Fragman gerçekten aşırı gerçekçi görünüyor, görüntüler adeta gerçek dünyadan çekilmiş görüntüler gibi, çok güzel bir oyun olacağı kesin. Görüntüler o pahalı ekran kartlarını hak edecek bir oyun olduğunu gösteriyor.

Fragmanda gerçek hayattan karakterlerin de kullanılması hakkında
Fragmandan dikkat çekici bazı görüntülerin gerçek hayattan uyarlanması hatta gerçek dünyadaki gerçek kişilerin resmedilmesi aşağıdaki videoda da görünmekte, fragmanda kendisine benzeyen karakterlerin kullanılmasına tepki gösteren insanlar bile olmuş.

IGN (@igndotcom) Leonida Man is going to be a menace in 2025. #gta #gtavi #gta6 #gtav #gta5 #gaming #gamingtrailers #videogames #ps5 #xbox #playstation

GTA VI fragmanı YouTube’da rekor kırdı
Merakla beklenen GTA VI (GTA 6) için çıkan ilk resmi tanıtım fragmanı, çok da sürpriz olmayacağı üzere bir YouTube rekoru kırdı.
GTA VI (GTA 6) için yaşanan sızıntı nedeniyle beklenenden daha erken yayınlanan ilk fragman sadece 22 saat içinde 85 milyon kez izlenerek, YouTube’da MrBeast’in elinde bulunan “24 saat içinde en çok izlenen video” rekorunu kırmayı başardı. Tabii fragmanı 12 saat sonra Twitter hesabından yayınladılar, bence Youtube gibi Twitter’da da oldukça fazla izlenecektir rekor kırabilir, şu an 12 saatte görebildiğimiz kadarıyla 15 milyon izlenme almış Twitter’da bir videonun 24 saatte aldığı izlenmenin rekorunu bilemiyoruz.
Kaynak: techcrunch.com