Kategoriler
Kültür Sanat

Çizmeli Kedi

Çizmeli Kedi(La Veritable Histoire Du Chat Bottle). Bir değirmencinin küçük oğluna, sihirli çizmeler giyen ve konuşan, tuhaf bir kedi miras kalır. Kedi, dalavere ve mizah yoluyla değirmencinin küçük oğlunun tek aşkı dans etmek olan Prenses'in kalbini fethedip onunla evlenmesine yardım eder. Başka kötü karakterler de Prenses'le evlenmeyi arzu etmektedir ve bu düğüne mani olmak için ellerinden gelen her şeyi deneyeceklerdir.
Tür: Animasyon ( CGI )
Bütçe: 35 milyon dolar
Hedef Seyirci: Aile
Özgün Film Müziği: Moriarty
Süre: 82 dk.
Yönetmen: Jerome Deschamps, Pascal Hérold

  • Web Sitesi
  • Fragman
  • IMDb


Jerome Deschamps ile Pascal Herold'un yönettiği ve Mehmet Ali Erbil, Belit Özükan, Nilgün Kasapbaşoğlu ile Ziya Kürküt’ün seslendirdiği animasyon film Çizmeli Kedi (La Véritable Histoire du Chat Botté), 11 Eylül 2009'da Medyavizyon Film dağıtımıyla r Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Eski wolkanca.com’da Çizmeli Kedi veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Çizmeli Kedi için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.