Kategoriler
Kültür sanat

Memati ölecek mi?

kurtlarvadisi.com sitesini host eden firmanın sahibi bir arkadaşım, bana kurtarvadisi.com un hitlerini ve anlık ziyaretçi sayısını anlattığında duyduklarıma inanamadım, inanılmaz bir ziyaretçi sayısı var, hatta inanılmaz kelimesi de belki yetersizdir, o derece.
Son bölümde bu dizideki baş karakterlerden biri olan Memati'nin senaryoya göre ölme gibi bir durumu mevcut. Yani ha öldü ha ölecek, ölecek mi ölmeyecek mi? Dizinin inanılmaz çok fanatiği var ve dizinin fanatikleri senaryoyu yazan arkdaşa, yönetmene tehditler yağdırıyorlar (:

"lan yönetmen Memati'yi 31.bölümde öldürürsen …(küfür etmiş bol bol) Memati ölmemeli en azından 31. bölümde ölmesin cenabet bölümde gitmesin …. (yine ana avrat bırakmadan küfür etmiş )"

Kurtlar vadisi pusu

Hiç izlemediğim bir dizi olduğu için, daha doğrusu dizi izlemeyen biri olduğum için anlamakta güçlük çekiyorum tabi, insanlar yerli olsun yabancı olsun dizilerle hayatlarına anlam mı kazandırmaya çalışıyor ne yapıyorlar? Nedir, nasıl bir dizi karakterinin ölmüş olması veya ölmemiş olması bu kadar önemli olabilir ve fanatikleşebilir insan? Sosyoloji ve psikoloji biliminin alanına giriyor bu durumlar tabi, ben karışmam.

Benim diyeceğim şu, burada adamın biri memati nin ölmemiş olabileceğini yazmış, resimlerle göstermiş. Ha ölebilir de sonra gelip hani lan ölmemiş diyordun filan trip yapmayın bana.

Şu günlerde "Memati yaşıyor mu?" sorusu çoğumuzun kafasını kurcalarken biz de bu işe bir açıklık getirmeye çalıştık.
Kurtlar vadisi pusu - memati 1
Kurtlar vadisi pusu - memati 2
Kurtlar vadisi pusu - memati 3

Memati'nin elindeki Hakan'ın silahı, yorum sizin.

Eski wolkanca.com’da Memati ölecek mi? veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Memati ölecek mi? için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Memati ölecek mi?için 12 yanıt

aha valla ölmemesini isterimde ben böyle fanatikleşmem ki para vermiyor sonuçta sadece izlememin nedeni en fazla para harcanan dizi olması geçen 2 yıl oldu galiba şerın sıton denilen kadın getirilmişti polatı dudağından öpmüştü 1 bölüm oynamıştı onun için bile ne kadar para harcandı

memati'de fenomen haline gelmişti aslında.
diziden ayrılması reytingleri çakır kadar etkilemez ama yine de
üzülenler görülebilir. örnek vermek gerekirse, ki gerekir, ben üzülürüm.
hem de çok!

çakırı öldüren cerrahpaşalıyı gerçek hayatta dövmüşlerdi 😀

mematiyi öldürenin hiç sansı olmaz zuahhaha

arkadaşlar ergenekon olayından sonra bu dizi pek istenmiyor. dolayısıyla önce memati sonra polatı öldürüp diziyi bitirecekler. yani bu dizinin devam etmesi istenmiyor. memati bu hafta ölecek. ilerleyen haftalarda polat ve adamlarıdaa büyük bir tuzağa düşüp ölecekler. böylelikle kutlar vadisi bir daha başlamamak üzere yok olacak.

istanbul neysede torontoda bile turk kahvesi doluyor persembeleri,gerci gitmedim gormedim ama oyle diyordu esim

eğer memati ölürse filmin hiç bir tadı kalmayacagı için memati ölmesin

sonucta bu bır fılım adı uzerınde fazla yorum yapmamak gerek.yönetmen neyı uygun görurse saygı duymak lazım….

memati baş allahın rahmetine kavuşacak ve polat mematinin ölümünü kaldıramayıp kendini vurabilir 🙂 yada kendini vurdur tabilir ve bölece film biter

beyler kesin memati ölmez heyacan yaptırmak için öyle yapıyorlar ben mematinin öldüğüne inanmıyorum yani memati ölmicek gardaşlar diğer hafta belki devam edicek yani memati dizide oynıcak gibi düşünüyorum beyler