Kategoriler
Medya

Kurtlar Vadisi Pusu’da Memati ölecek mi? Sezon finali nasıl olacak?

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Memati bence ölmeyecek, sezonu geçen sezonda olduğu gibi bomba bir şekilde bitecek diye düşünüyorum. Polat Mete bey’i indirebilir. Tozcu Yaşar’ın evlat acısı da ona her şeyi yaptırabilir, fakat Polat Yaşar’ı da yok eder gibi geliyor bana.

Kategoriler
Kültür Sanat

Feyyaz Sebastiyan’da

Mynet’in yeni sitesi sebastiyan.mynet.com’da klasik TV dizileri yanında web dizileri de var, web dizilerinin içerisinde en çok beğenilen dizi Feyyaz. Feyyaz’ı Feyyaz yapıyor diye yazacağım olmayacak o yüzden @feyyazyigit yapıyor dedim, adamlar yapmış.

Kategoriler
Kültür Sanat

Kurtlar Vadisi Pusu 149. Bölüm Fragmanı

1 hafta daha ara verilen Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 149. bölümü 1. Mart Perşembe günü TNT’de. Merakla beklenen 149. bölüm fragmanı bugün yayınlandı. İşte merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 149. bölümünden ilk görüntüler.

Kategoriler
Medya

Polat Alemdar’ın ekibi teker teker göz altına alınıyor

TNT’de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 143. bölümde teknede vurulan ve denize düşen Polat Alemdar’ın ekibi ve ailesi 144. bölümde teker teker göz altına alınıyor.

Kategoriler
Medya

Memati donmuş

Star gazetesinde köşe yazarlığına başlayan İpek Tuzcuoğlu, Star İstanbul da köşesinde Kurtlar Vadisi dizisini yazmış, dizi setini ziyaret eden İpek sette çektiği bir fotoğrafı da gazeteye koydu.

Kategoriler
Medya

Polat’ın okuduğu kitap rekor kırmış

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin son bölmünde(82) Polat inzivaya çekildim ayağına(karısına da katlanıp) çiflik evine çekilmiş ve balık tutmak için göl kenarına gitmişti, göl kenarında balık tutarken okuduğu kitap(kitabın ismi cismi dizide göründü) şu an satış rekorları kırıyormuş. Dizi izleyenleri kitaplara saldırmış. Kitabın adı Bozkırın Sırrı/Türk Peygamber yazarı Ahmet Turgut. Merak ediyorum acaba bir reklm anlaşması […]

Kategoriler
Medya

Herkes haddini bilecek ulan

Kurtlar vadisi pusu 59. bölüm İskender: Gel Cevat’ım gel başımız sağ olsun. Cevat: Benim başımı kopardılar, benim başımı koparırlarken sen buranın başında oturuyordun. Abim sana ne düşmanlık yaptı da sen onun başını koparılmasına müsaade ettin. İskender: Acın taze Cevat’ım acına hürmeten bu söylediklerini duymazdan geliyorum. Cevat: Seninle benim aramda artık hürmet yok ben abimin intikamını […]

Kategoriler
Kültür Sanat

Kurtlar Vadisi Pusu 5 Mart. Yeni bölüm fragmanı

Heyecanlı bekleyiş sona eriyor! Büyük gün 5 Mart! Ekranların efsane dizisi Kurtlar Vadisi Pusu, verdiği aranın ardından 5 Mart Perşembe akşamı Show TV ekranlarına bomba gibi dönüyor! Macera kaldığı yerden hızını kesmeden devam ediyor.

Kategoriler
Medya

Kurtlar vadisi pusu geri dönüyor

Kurtlar Vadisi Pusu Atv’de başlayacak diyorlardı olağanüstü değişiklik ile tekrardan Show Tv’de yayınlanacağı açıklandı. Dizi yine kendi kanalında kendi günü ve saatinde yayınlanacak.

Kategoriler
Medya

Pusu’nun yeni kanali belli oldu: ATV

Show TV ile anlaşmazlığa düşerek yeni bölümlerin yayınlanmasını durduran Kurtlar Vadisi, yeni bir kanalla anlaştı. Yeni kanal ATV. Kurtlar Vadisi yapımcıları Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener uzun süredir bir çok kanalla temas halindeydi. Postmedya’nın aldığı bilgilere göre Vadi yapımcıları atv ile kesin olarak anlaşarak kanalın genel müdürü Fatih Edipoğlu’yla el sıkıştı. Dizinin şubat ayında yeni […]