Kategoriler
Genel

Twitter hesap onayı 2021’de yeniden açılıyor

Twitter bundan 3 yıl önce duraklattığı hesap onayını 2021’de yepyeni kuralları ile yeniden başlatacak.

Twitter’da “mavi tık” olarak bilinen doğrulama/onaylanmış hesaplar özelliği uzun zamandır yeni onaylara kapalıydı. Twitter bugün kendi blogunda 2021 yılı ile birlikte onay rozeti başvurularını “Yepyeni kurallarla birlikte” yeniden mümkün hale getirmeyi planladığını açıkladı.

Twitter’ın ilgili blog yazısı: Help us shape our new approach to verification

Onaylanmış hesaplar hakkında
Önemli: Onaylanmış hesap programımızın şu an için askıda olduğunu lütfen unutmayın. Şu an için yeni talepleri kabul etmiyoruz, ancak 2021’den itibaren onay rozeti başvurularını mümkün hale getirmeyi planlıyoruz. SSS makalemizden bu konuyla ilgili daha fazla bilgi alabilir ve ayrıca blogumuzdan onaylamaya ilişkin yeni yaklaşımımız hakkında daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

Twitter’daki mavi onay rozeti kamu menfaatini ilgilendiren bir hesabın orijinal olduğunun bilinmesini sağlar. Mavi rozet alabilmeniz için hesabınızın tanınmış ve aktif olması gerekir.

Tanınmışlık
Hesabınız, aşağıda açıklanan tanınmışlık kriterlerine uygun olarak çokça tanınan bir kişi veya markayı temsil etmeli ya da onunla ilişkili olmalıdır. Twitter, hesap kullanıcısının kimliğini doğrulayacak ve açıklanan kriterleri taşımaları koşuluyla aşağıdaki hesap türlerini onaylayacaktır*:

Daha fazlası için: https://help.twitter.com/tr/managing-your-account/about-twitter-verified-accounts

@twitter

wolkanca.com’da Twitter hesap onayı 2021’de yeniden açılıyor veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Twitter hesap onayı 2021’de yeniden açılıyor için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.