Kategoriler
Hayattan Konuk Yazar Kültür sanat

Melek

Çocukken ufak oyunlarla mutlu oldum. Büyüdüm dostlar edindim eğlendim, güldüm, ağladım. Yeri geldi afalladım. Artık oynayacak oyunum kalmadığında hayatımda ki büyük boşluğu (aşkı) fark ettim.

melek
Seni bulmamış sana kalbimi adamamışken, seni aradım hayatımın kadınını bekledim ve bir gün kanatları olmayan bir melek çıktı karşıma, o sendin. Sen bu koca adamın kaybettiği, umutla aradığı mutluluktun. Sen bu deli gönlü coşturup çocuklar gibi şen yapan bir melektin. Kanatların yoktu çünkü, cennete dönmemek üzere gelmiştin bana, gitmeye niyetin yoktu ki kanatlara ihtiyacın olsun.

Hepimizin bu dünyada karşılaşacağı bir meleği var. Bazılarımız meleğimizi erken buluyoruz, bazılarımız da bekliyoruz. Ama sonunda meleğimize kavuşuyoruz ve artık bambaşka bir hayat sürüyor, bambaşka bir bakış açısıyla yaşıyoruz bu dünyayı..

Herkesin meleğini en kısa sürede bulması dileğiyle.

Eski wolkanca.com’da Melek veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Melek için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.