Kategoriler
Kültür sanat

Flörtün raconu

Her şeyin bir yolu yordamı var da flört etmenin olmaz mı? tabii ki flörtün de bir raconu var, bu 10 maddeye dikkat edin.

  1. Hareketlerinize çok dikkat edin. Kadınlar mümkün olduğunca kadınsı, erkekler ise kibar olmalılar. Utangaç tavırlarınızı bir kenara bırakarak kendinize güven duyun.
  2. Akşam yemeklerinde kadın, erkekten önce ‘iyi geceler' deyip kalkmayı teklif etmeli. Kendinizi çekmeniz size artı puan kazandırır.
  3. Her buluşmanızda heyecanlı görünün. İstekli olmak heyecanı canlı tutar.
  4. Kadınlar, aşırıya kaçmamak kaydıyla, buluşmaya hevesli görünmeli. Ayrıca erkek arkadaşınız sizi öptüğünde dünyanın en güzel öpüşmesini yaşıyormuş gibi davranın, bu ona kendini özel hissettirir.
  5. Erkek arkadaşınızla saatlerce tenis oynamayın ya da saatlerce dans etmeyin, bırakın sizinle vakit geçirebilmek için sabırsızlansın.
  6. Sevecen olun.
  7. Fiziksel olarak kendinize güvenmediğiniz bir yönünüz varsa bunu ona belli etmeyin.
  8. Bir erkek size söylemeden, asla ona 'seni seviyorum' demeyin.
  9. Erkekler zaman geçtikçe kabalaşırlar, bu konuda paniklemeyin onu uyarın.
  10. Geleceğe dair sözler ve beklentiler için erkeği bekleyin, siz önce davranmayın.

Zekometri // Gayriciddi

Beyaz hoca - Flört

Eski wolkanca.com’da Flörtün raconu veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Flörtün raconu için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.