Kategoriler
Kültür Sanat

Yüzüğümü taktım, bu da pastam

Tüm sevenlerin isteğidir birbirlerine ebediyen kavuşturan yüzüklerini takmak. Biz okurken üniverisitede çoğu arkadaşımın vardı yüzüğü.. Aramızda söz yaptık derlerdi bakardım tuhaf tuhaf. Sanki onları birbirine bağlayan yüzüktü, birbirlerine güveni yokmuş gibi kıza yüzük takılır kimse bakmasın diye.. Şimdi de kızlar erkeklere takıyor kimse bakmasın diye 🙂 benim öyle bir derdim olmadı allahtan.. Ben gerçek nişan yüzüğümü taktım..

Anlatmaya korktuğum aşkımla; ailelerimizin önünde dans ettim. Pasta kestim..hiç olmadığım kadar mutluyum..beğendiniz mi pastamızı?

cnm bnm sana esinle bırlikte huzur ve mutluluk dolu bir yasam diliyorum. her ıkınızı de tebrık ederim mutluluklar dilerim. pastanızda güzelmis.

canım benim teşekkür ederim darısı başta sen olmak üzere tüm bekarların sevenlerin başına olsun..pastamdan ayırmak isterdim ama çok beğenildi ve kalmadı:(

sabah sabah böyle guzel haberler okumak güzel.. insallah sonuna kadar mutlu beraberlik olur ikinizin adına da..

muzlupasta tebrik ediyorum. mutluluğunuz her geçen gün biraz daha arttırsın ablajım 😀 çok mutlu oldum yaa 😉

allah tamamına erdirsin volkan bu arda emin misin diye son kez sorayım :=) bir yastıkta kocayın. eyüp evlendirme dairesini ve bakırkoydeki yunus emre evlendirme dairesini tavsiye ederim :=)

guzel heycanlar bunlar kiymetini bilin… nisanlandigim gun aklima geldi… ne diyelim allah tamamina erdirsin… mutlulugunuz daim olsun… sevginiz, askiniz bir omur boyu ayni kalsin… yipranmadan yipratmadan doyasiya mutluluklar dilerim…

allah tamamına erdirsin bir yastıkta kocayın ve dünyaya kendilerine ve etrafına faydalı olacak bireyler kazandırın inşallah.
darası başımıza artık.

canan tebrikederim. muzlupasta'nın pastasınıda gördük en sonunda darısı bizim başımıza. seni gelinlikle ve bol muzlupastanla düğün pastanı görmek dileğiyle mutluluklar dilerim.

ayy canlarım ya bu güzel dileklerinize layık olmak beni çok mutlu ediyor. sizler daha iyisini görün inşallah. gelinliğimi de göstericem küçük ninjalarımı da 😀

tebrikler efenim, bir ömür boyu mutluluk dileğiyle. (darısı benim de başıma)