Kategoriler
Genel

Convertworld, her şeyi birbirine çevirin

Convertworld, 2005 yılında açılmış ve dünyada birim dönüştürmeye yönelik en iyi, en popüler web sitelerinden biridir.

Eğer benim gibi yaptığınız işleri uluslararası yapıyorsanız veya uluslararası çalışıyorsanız mutlaka bazı birimleri birbirleri ile çevirme ihtiyacı duyarsınız.

Örneğin KM ile Mile arasında veya Celsius ile Fahrenheit arasında gibi. Hatta bazen ayakkabı numaralarını bile çevirmeye ihtiyaç duyabilirsiniz zira satın alacağınız ayakkabının Avrupa’da farklı, ADB’de farklı ve dünyanın başka yerlerinde farklı numaralandırma sistemleri oluyor, yani 43 diye sayın alıp ayağınıza olmayan ayakkabı işte o aslında sizin ülkenize göre 43 olmayabilir.

Evet www.convertworld.com adresinden ulaşılabilen site yaklaşık 30 farklı dile çevrilmiş, zaten sadece birimleri birbirine çeviren bir site olduğu için sitenin dilinin çok önemi de yok ancak Türkçe de diller arasında var.

Bu site ile her şeyi yani her birimi birbirine çevirebilme imkanınız var, çok basit ve saçma sapan başka uygulama veya web sitelerine hiç ihityaç yok, sadece bu simple haliyle bu siteyi seviyorum hiç değişmesin, tasarımı şusu busu umurumda değil bana istediğimi kolayca veriyorsa onu nasıl göründüğü ile ilgilienmem. Sanırım bunun uygulaması da vardır ama benve gereksiz, tarayıcıyı açıp kullanmakdan bir farkı olduğunu sanmıyorum ve buna ihtiyaç olduğunu da düşünmüyorum.

Bu siteyi arşivime eklemek ve sizlere de tanıtmak istedim, daha fazlası için beni Twitter’dan takip edebilirsiniz, her türlü görüş, soru ve önerinizi yine Twitter’dan bana bildirebilirsiniz.

wolkanca.com’da Convertworld, her şeyi birbirine çevirin veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Convertworld, her şeyi birbirine çevirin için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.