Kategoriler
Internet

Kendi TV showunuzun sahibi olmak ister miydiniz?

Gökçen’in aşağıdaki tanıtım videosu üzerine yazılacak pek bir şey yok, her şeyi video da açıklamış. Keylife.Tv’de kendi TV programınızı, şovunuzu yapabilirsiniz. İnternet sayesinde bir televizyon programına sahip olabiliyoruz ne güzel.

Eğer ilginizi çekti ve evet benim bir TV programıı fikrim var yapalım diyorsanız şu formu doldurup Gökçen ve ekibine yolluyorsunuz, sonra kafa kafaya verip bu program fikrini konuşuyorsunuz, daha sonra size stüdyolarını açıyorlar programı çekiyorlar, montajını yapıyorlar ve size özel bir internet TV kanalı tahsis ediyorlar.

En sonunda ünlü falan oluyorsunuz işte.

Güzel bir şey.
www.keylife.tv

para işi biraz sıkıntılı, gökçen karanın bu konuda yapıcağı bişey yok 🙂

ekinoksah arkadaşımıza yanıt vermek istedim;

para konusu aslında hiçte sıkıntılı değil. çünkü ortaya çıkmamış bir video içeriğine kimse reklam vermiyor. ama eğer aklınızdaki video showu veya video programı seyredilebilir bir şekilde hazırlanırsa bunun pazarlanması çok daha rahat olabiliyor.

kazanç kısmına bakarsanız burası bir kullanıcı bazlı televizyon. yani herkes elini taşın altına sokacak, sonunda bir kazanç ortaya çıkacak ve bundan herkes nasiplenecek. en özet hali ile bu şekilde anlatabilirim sanırım. dolayısı ile para konusu o kadar büyük bir sorun olmayacak.

sevgiler, saygılar

gökçen karan

peki televidyon.com a göre biraz daha profosyonellik mi vaad ediyorsunuz?

ekinoksah merhaba;

profosyonelliği tanımlarmısın? halk içinde kullanılan anlamı ile uzmanlaşmayı mı kastediyorsun? yapılan şeyin bir gelir elde etmek amacı ile iş olarak yapılmasını mı?

zira keylife.tv her ikisini de kapsıyor ama benim profosyonellikten anladığım ikincisidir. burası ticari bir kanal ve amacı bu işten gelir elde etmek. dolayısı ile burada kanal açanların tamamına da bu gelirden pay vermek birinci amacımız. bu yüzden ilk başta elbette hatalar, problemler olacak ama zamanla bunların üstünden geleceğiz.

televidyon'un da aynı çizgide olduğunu düşünüyorum, serdar ve timur'da bu işi hayır için yapmıyorlar neticede. eğer aklında bir proje var ise niçin yazmıyorsun bana doğrudan 🙂

gokcen@sevenice.com, bekliyorum…

selamlar

keylife'ı test yayınına geçirdik. http://keylife.tv adresinden izleyebilirsiniz. bu kurucusu olduğum sevenice, llc'nin türkiye'de kurduğu 3 ncü internet tv oluyor.

sevgiler, saygılar

gökçen karan