Kategoriler
Internet

Msn Messenger kapanacak mı? Hayır..!

Eğer sizlere de aşağıdaki gibi mail geliyorsa ya da yakınlarınızın mail kutusuna geldiyse lütfen uyarın ve doğru olmadığını söyleyin çünkü bunlar yalan..! İnsanlarla dalga geçiyorlar resmen. Hemde aylardır bu gibi maıller alıyorum ve artık yeter.
Lütfen sizlerde dur deyin artık.

Bu maili yollarmisin? çünkü 1 ağustos msn messenger paralı olacak, ama sen bunu msn messengerından 12 kişiye yollarsan senin için bedava! Bu bir şaka değil (inanmasan msn.com’a bak) eğer sen bu maili 12 kişiye yollarsan msn icon’un mavi olacak.

Tamam bizler internette sürekli bulunuyoruz her şeyden haberdarız ama bazı internet kullanıcıları bizim kadar tecrübeli değil ve hemen bunlara kanıyorlar.
Umarım bu yazı yardımcı olur kimilerine.

bence bunu yapanlar ruh hastaları ve bunlara inanlar onlardan daha fazla ruh hastası 😀

hocam biraz geç olmamış mı bu uyarı : ) artık bana gına geldi bu konudan. ilkmailden bu yana 2 ağustos geçirdim hala kapanmadı gitti. bill gates bile ms'i bıraktı hayırsever vatandaş oldu, mars'a uzay mekiği gönderildi, cumhurbaşkanı değişti, türkiye kuzey ırak'a girdi ama lanet msn hala ücretli hale gelmedi ya da kapanmadı.
ama msn'in kapanmasını artık tarih olmasını isterim. keşke herşey icq'daki gibi olsa…

genelde bu tip mailler okulların kapanması ile artmakta.
bir de bunların "bu mesajı 5 kişi yolla yoksa öleceksin,birisi yollamadı öldü !" şeklinde olanları vardır ki,yollayan kişi en yakın dostunuzda olsa internet üzerinde ki bütün bağınızı koparmanız en mantıklı karar olacaktır.

ay bıktım zaten bir de arkadaşlarım inanıp da nasıl gönderiyorlar onlara da pes diyorum.

maili yolla dileğin gerçekleşecek vs. bissürü bu şekilde mail de var hatta pps olarak da hazırlamışlar

yok kan aranıyor yani mail yoluyla kan mı aranırmış kaç haflalık, aylık belki de yıllar öncesinin maili dolaşıyor

ben bıktım silmekten arkadaşlar bıkmadı göndermekten

bir de forward ederken birçok kişinin e-posta adresleri de gözükmüyor mu bıktım ya o ona forward yapmış mail adreslerini silmemiş gelen başkasına yollamış mail adresleri meydanda ya biride silsin yahu aslında silme de değilde mail yollarken neden gizli olaran yere e-posta adresi yazmıyorlar herkesin gizli yeri kullanması lazım hele o göstergelere ne demeli bıktım mail okunacak halden çıkıyor

öylesine bıkmışım ki gelen maillerden
yarım yamalak bir şeyler yazdım rahatladım biraz sanırım

acaba gercekten bu tür mesajlara inanan varmıdır? çok merak ediyorum acıkcası..

maildeki gibi msn.com'a baktım.. adamlar 12 değil 12312413 kişiye yollasanda kar etmez demişler 😛

afedersiniz manyak mısınız siz?

microsoft zaten batıyor, bide msn'i kapatsalar ne olacak 😀 ..

aman sen yolla belki kapatır falan kapak olan biz oluruz 😉

sayın wolkanca bu yorumu yayımlamayabilirsiniz.sadece kayıtlarımda varken senin de görmeni istedim. bu tarz mesajlar yollayanlara cevap olarak yolluyorum. ((:

***

müthiş bir olay! bu mesajı 3 dakika içinde tanıdığınız herkese yollayın. kısa süre sonra hiç bir sikim olmadiğini göreceksiniz. ben 3 kez denedim, inanılmaz ama gerçekten!! her seferinde hiç bir sikim olmadi. mümkün mertebe daha çok insana ulaştırın ki bu şaşılası olaya herkes tanık olsun!!

***

yeter artık bir son verin bıktım mail almaktan gına geldi dderken siz bu uyarıyı verdiniz ii geldi sanırım teş. ii gün ve tatiller

hocam bu hareketler reklam kokan hareketler. şimdi düşünelim. bir kişi bu maili benle beraber tüm mail listesine yolladı, ben de aynı maili değişiklik yapmadan kendi mail listime yolladım derken mailler çığ gibi yuvarlanarak büyüyor. daha sonra hiç bir şekilde tanımadığız vatandaşlardan reklam mailleri geliyor. yani tamamen saçmalık. bu maili kişi listene yolla, yolladığın adam da kişi listesine yollasın…