Kategoriler
Konuk Yazar

Cepten Facebook bedava

Türkiye’deki tüm cep telefonu operatörlerinden Facebook a girmek bedava, 0.facebook.com adresinden Facebook a bağlandığınız taktirde ücret ödemiyorsunuz.

Tüm operatörler bir yenilik yapma peşindeydi, Avea, Turkcell, Vodafone ve Facebook işbirliğiyle çıktı bu bedava mobil facebook projesi. Mobil cihazlarla facebook'a daha rahat girilebilmek için açılan 0.facebook.com tamamen resmi olarak hizmete sunuldu.

facebook

Ve işte Avea'da kullanıcılarına bir sürpriz yaparak tüm avea abonelerine 0.facebook.com adresinde ücretsiz bağlanabilme fırsatı sundu. Daha sonra Turkcell ve Vodafone da bu kampanyayı destekledi ve artık bu 3 operatörden 0.facebook.com'a girmek bedava oldu.

Bu hizmetin tek eksisi resim ya da videoları görüntüleyememeniz. Görüntülemek isterseniz kendi operatörünüz üzerinden ücretlendiriliyorsunuz. Bunun için de operatörler kampanya yapmaya başlamışlar.

Mesela tüm Turkcell'liler günde 3 TL, gençTarife'liler ise sadece 50 Kuruş'luk internet kullanımı yaptıklarında herhangi bir başvuru gerekmeksizin gün sonuna kadar 15 MB ücretsiz kullanım hakkı kazanıyorlar.

Abonelerin kullanım yaptıkları her gün otomatik olarak faydalanabilecekleri bu kampanyada hediye edilen 15 MB, günde üç binden fazla Facebook sayfası gezmeye yeterli oluyor. Yakında Avea ve Vodafone da böyle kampanyalar yapmaya başlar umarım.

Bekleyelim ve görelim..

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.