Kategoriler
Ivır zıvır

Japonların geliştirdiği yeni trafik sinyalleri

Japonları biliyoruz anlatmaya gerek yok çok çalışkan ve zeki insanlar, son yüzyılda dünya medeniyetine kazandırdıkları teknolojik gelişmeler gözardı edilemeyecek kadar çok. Keşke ülkemiz ve bizler de yaşadığımız yüzyılda dünya medeniyetine iyi şeyler bırakabilsek.

Japonlar yeni trafik sinyalleri geliştirmişler, bu trafik sinyalleri kırmızı ışıkta durmayan araçların kullanıcılarına vijdan azabı çektirecek gibi gözüküyor çünkü sinyaller yolun ortasına yansıtılıyor ve insan vucudu yansıtıyor. İşte birkaç yıl sonra önce ABD de sonra tüm dünyada kullanılacağını düşündüğüm bir Japon icadı daha.

Eski wolkanca.com’da Japonların geliştirdiği yeni trafik sinyalleri veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Japonların geliştirdiği yeni trafik sinyalleri için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.