Kategoriler
Teknoloji

iPhone deneyimleri

Uzun süredir bekliyordum ve sonunda aldım. 16 GB hafıza, asil siyah renk ve işte şimdi o teknoloji harikası karşımda: iPhone.

"Ben n'olursa olsun Nokia (veya Samsung, HP, Arttech, General Mobile, bla bla) kullanırım, ben alışamam." DEMEYİN!
Bir deneyin inanamazsınız. O kadar kolay ki, o kadar güzel bir deneyimki! Kullandıkça kullanası geliyor insanın. Ben artık bir iPhone 3G kullanıcısıyım ve diyorumki: "Apple iPhone: Forever!" …

iphone

Ben iPhone aldım, ben hayatımda böyle bir cihaz görmedim, eğer İstanbul'da yaşıyor olsaydım, geceye katılırdım. Bugün yaşadığım şehirdede satışa sunuldu ve sabah ilk yaptığım şey Apple'a koşmak oldu.
Bu blogu okuyan herkese öneririm.

iphone kavuşma

Eski wolkanca.com’da iPhone deneyimleri veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, iPhone deneyimleri için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

iPhone deneyimleriiçin 2 yanıt

çok eksikleri var o paraya değmez, keşke almasaydın 3g var, 🙂 önünde kamerası yok aynadanmı görüntülü konusucaksın? 🙂

@cihan çağlar çankaya
o dokunma hissi yeter, laf etmeyin iphone'a! 3g yalnızca görüntülü konuşma değil, hızlı internet anlamınada geliyor ve bu telefon tarayıcı sayesinde evimdeki kablosuz interneti bilgisayarımdan iyi kullanıyor. henüz türkiye'de olmadığından 3g'yi deneyebilmiş değiliz ancak yurtdışından tanıdığım insanlar olumlu yönde yorum belirtiyorlar..