Kategoriler
Genel

Apple yeni iPhone’u 13 Ekim’de tanıtacak

Apple 13 Ekim’de gerçekleşecek olan iPhone tanıtım etkinliği için davetiyeleri göndermeye başladı. Let the countdown begin! #AppleEvent

Apple 13 Ekim’de gerçekleşecek olan iPhone tanıtım etkinliği için davetiyeleri göndermeye başladı. Etkinlikte, geçici olarak iPhone 12 olarak adlandırılan en son iPhone sürümünü göreceğiz. Apple, davetiyede “Hi, Speed” yazısıyla etkinlikle dalga geçti. “Hi, Speed” daveti Apple’ın etkinlik sayfasında bir AR nesnesi olarak mevcut.

New #iPhone12 will be released on October 13. This year, Apple launches four 5G iPhones.
New #iPhone12 will be released on October 13. This year, Apple launches four 5G iPhones. The resale value of iPhone 11 is expected to fall twice as fast as before due to the high expectations of 5G.
Are there any trade-in businesses ready for crazy deals season?
#AppleEvent

Evet, söylentilerin doğru olduğu ortaya çıktı. Ayrıc, Ağustos ayında sızdırılan ve Apple Watch ve iPad’in Ekim ayında iPhone tanıtımından önce Eylül ayında ortaya çıkacağını öne süren bilgilerle de eşleşiyor.

Şu ana kadar iPhone 12 hakkında pek bir şey bilmiyoruz, ancak söylenti, etkinlikte dört yeni telefon görebileceğimiz yönünde. Bunlar geçici olarak iPhone 12 (5,4 inç), iPhone 12 Max (6,1 inç), iPhone 12 Pro (6,1 inç) ve iPhone 12 Pro Max (6,7 inç) olarak adlandırıldı. Olası diğer duyurular arasında 5G desteği ve biraz iPhone 4’ü andıran yeni bir kasa tasarımı yer alıyor. Sızdırılan bir diğer ayrıntı da yeni iPhone’ların farklı zamanlarda piyasaya sürüleceği yönünde. İki iPhone 12 (vanilya ve Max) için ön siparişlerin gösteri sırasında yayınlanacağı ve önümüzdeki hafta gönderileceği iddia edilirken, iPhone 12 Pro cihazları için ön siparişler Kasım ayına kadar yayınlanmayacak.

Etkinlikte başka bir donanım görüp göremeyeceğimiz belli değil, ancak çoğu şüphesiz iPhone merkezli olacak. Bazı yeni kulak üstü AirPods Studio kulaklıkları, AirTag Bluetooth izleyicileri ve potansiyel olarak daha küçük bir HomePod göreceğimize dair söylentiler var. Ayrıca, bu yıl bir süre piyasaya çıkması beklenen yeni ” Apple Silicon ” Mac’leri görme şansımız da var.

Bu, Apple’ın genellikle yeni telefonlarını açıkladığından daha geç – Eylül genellikle tercih edilen lansman ayıdır. Bununla birlikte, büyük olasılıkla COVID-19 salgını nedeniyle, Apple’ın Eylül ayında yeni Apple Saatler, yeni iPad’ler ve Apple Air’i ortaya çıkardığı bir etkinlik düzenlemesine rağmen, büyük donanım açıklaması ertelendi . Tıpkı o etkinlik gibi, etkinlik tamamen sanal olacak. Etkinlik sabah 10: 00’da başlayacak ve her şeyi izleyeceğiz.

Apple Event — October 13
WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO volkan@volkanyilmaz.com.tr