iOS 4.3 jailbreak tamamdır

Birkaç gündür bu anı bekliyordum, hayattan tamamiyle soyutlanmış, kopmuştum, insanlara yabancılaşmıştım, ne zaman çıkacak jailbreak kafamdaki tek soru buydu? Hahaha..

An itibariyle Snowbreeze 2.3b1 ile iOS 4.3 özgür bırakabiliyoruz, yalnız şu anda bu yöntem untethered değil yani cihazı kapatırsanız yeniden DFU moduna alıp iBooty.exe isimli programı çalıştırmanız gerekiyor. Bir hafta sabredebilirseniz ki ben edemedim bunun untethered olan versiyonu çıkacaktır ve 1 ay sabrederseniz sanırım 4.4 çıkabilir 2 ay sabrederseniz şirinleri görebilirsiniz.

snowbreeze-2.3b1 OS 4.3
snowbreeze-2.3b1 OS 4.3

Nasıl yapılırı anlatmak istemiyorum Youtube da bunu 6 yaşında ki çocuklar kameraya çekip anlatıyorlar: youtu.be 🙂 DFU moduna almayı becerirseniz gerisi tıklamaktan ibaret. iPhone cihazınız sim kilitli ise daha dikkatli olmalısınız değilse sorun yok.

Jailbreak yapıldıktan sonra cihazda Cydia ikonunu göreceksiniz ama çalışmayacak, çalışması için tekrar DFU moduna alıp masa üstünde ki iBooty-for-4.3 klasörünün içinde bulunan iBooty.exe yi çalıştırmanız yeterli.

  Cydia için güncel ve iyi kanaklar:

 • http://www.sinfuliphonerepo.com
 • http://cydia.hackulo.us
 • http://cydia.xsellize.com
 • http://repo.insanelyi.com
 • http://ihacksrepo.com
 • http://repo.hackyouriphone.org
 • http://repo.biteyourapple.net
 • http://cydia.iphonecake.com
 • http://yourcydiarepo.org
 • http://podulo.com

iOS 4.3 direk indirmek için: http://www.google.com.tr/search?q=iOS+4.3+download
Snowbreeze 2.3b1 için: http://www.google.com.tr/search?q=sn0wbreeze-2.3b1

Güncelleme

http://hotfile.com/dl/110970596/fe3ea9f/sn0wbreeze-v2.3b4.zip.html

Kar yağıyor, çok ormantik bir şarkı olmuş izlemek için: https://www.facebook.com/video/video.php?v=1938004169208
WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

iOS 4.3 jailbreak tamamdıriçin 9 yanıt

yorum ve araştırmalarınız için çok teşekkür ederim. benim şöyle sorum olacaktı.3gs cihazımı daha 1 hafta once trcll’den aldım. bu konularda acemi olduğum için direk 4.3 update yaptım. daha sonra baya bir uğraştıktan sonra 4.3 jailbreak yapmayı başardım fakat telefon açılmasına ragmen ne turcell yazısı nede sinyal gelmiyor.yapmam gereken başka bir şey mi var acaba? şimdiden çok teşekkürler

jailbreak yaptıktan sonra http://repo666.ultrasn0w.com u ekledğinizde orada unlock aracı ve anlatımı varmış. ve sn0wbreeze v2.3b4 olmuş bu böyle gider 1 haftaya durulur herşey çözülür.

heyyyt bee saolasın hacım ya herşeyi yaptım ama cydia açılmayınca morel sıfır oldu, burayı okudum hallettim eyvallah gözümsün

arkadaşlar cydia açılmaz jailbreak dan sonra çünkü şu anki yöntem untethered değil. http://hotfile.com/dl/112163065/25c4aa6/sn0wbreeze-v2.4b1.zip.html da ki program ile jailbreak yaptıktan sonra ibooty programını göreceksiniz tekrar dfu moduna alıp ibooty çalıştıtırırsanız sorun kalmaz. telefonu kapatırsanız tekrar dfu mode alıp ibooty çalıştırın aynen devam eder telefonu kapatmazsanız sorun olmaz olay bu. kolay gelsin.

merhaba arkadaşlar.ios 4.3 ile jailbreak yaptım. cydia’da açılıyor fakat turkcell sinyali gelmiyor. cihaz unlock değil. birde ekranda safe mode yazıyor. bu normal mi?
sinyal gelmemesinin sebebi bu olabilr mi? jailbreak yaptıktan sonra tuckcell hattını kullana bilen var mı? kolay gelsin