Kategoriler
Konuk Yazar

GPS cihazi izlenimlerim

Geçenlerde yeni aldığım GPS cihazı ile ilgili sorunlarımı sizlerle şurada paylaşmıştım. Şimdi yenisi ile değiştirilen ürünün incelemesini yapmak istiyorum aslında ürünü tanıtmaktan ziyade GPS cihazlarının fonksiyonlarını, ne kadar gerekli bir cihaz olduğunu anlatmak istiyorum.


Bir çok kişi yaşadığı şehirde GPS cihazına ihtiyaç duymaz ama sizde benim gibi büyük bir şehirde yaşıyorsanız aslında bu cihazı kullanmalısınız. Demek istediğim gitmediğiniz bir yerler yada ismini duyduğunuz ama nasıl gidildiğini bilmediğiniz bir yerler kesinlikle vardır. Mesela kendimden örnek vereyim, ben İstanbul da Anadolu yakasında oturuyorum Anadolu yakasının hemen hemen her yerini bilirim ama Avrupa yakasında bilmediğim yada sürekli yollarda kaybolduğum için sorun oluyor. Bir yere kısa yoldan ulaşmak yerine daha berbat ettiğim zamanlar olmuyor değil.. 🙂

Bayanların yol bilgisi becerilerini erkeklere oranla daha az olduğunu düşünecek olursak GPS cihazı onlar için tam bir kurtarıcıdır. Adresinizi doğru şekilde yazdığınız zaman güncel bir harita güncellemesi ile 5-10 metre sapma ile belirlediğiniz adrese teslim ediliyorsunuz. Burada dikkat etmeniz konu cihaz ne kadar pahalı olursa o kadar kaliteli olur mantığı değil, ilerde gelecek güncellemeleri ücretsiz ve sorunsuz şekilde cihazınıza yüklemenizdir. Şayet bu cihazların güncellemeleri para ile satılmakta ve her yüklediğiniz ülke haritalarına belli ücretler ödemek zorundasınız.

Şuanda piyasada satılan GPS ürünlerinde fiyatlar oldukça düştü üstelik ücretsiz güncelleme hediyeleri, garantili ürünler oluşundan sıfır ürünleri tercih etmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Yazar Onurius İletişim

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.