Kategoriler
Ivır zıvır

Nuran Yıldız nerede yazıyor?

Prof. Dr. Nuran Yıldız Nuran Yıldız en son Habertürk gazetesinde yazıyordu, onun yazılarını Habertürk'ün internet sitesinden de takip ediyordum.

Ben yazılarını çok seviyordum blogumda da bazen buna değinmişimdir. Hatta bu yüzden bana bir e-posta göndermiş -Google'da kendi hakkımda bir şey aradığımda hep sizin siteniz çıkıyor demişti 🙂

Nuran Yıldız şimdi Habertürk gazetesinde yazmıyor, yazıları başka bir gazetede yayımlanıyor mu bilmiyorum ama internet sitesinin adresini bana yazmış www.nuranyildiz.com, kendisini kendi sitesinden takip edeceğim.

Salgın kutuplaşmayı körükledi mi? Prof. Dr. Nuran Yıldız anlatıyor | Açık ve Net – 17 Mayıs 2020

Kübra Par televizyonda açıkça sorulamaz denilen ne varsa, cevapları merakla beklenen isimlere Açık ve Net’te soruyor.
Siyasetin dili ve kutuplaşma tartışmaları salgından nasıl etkilendi?
Salgın sonrası için kullanılan “yeni normal” kavramı neyi ifade ediyor?
Gelenekselden dijitale medya dünyasının geleceğinde ne var?
Kübra Par soruyor; Ankara Üniversitesi İletişim Araştırmaları ve Uygulama Merkezi Müdürü Prof. Dr. Nuran Yıldız Açık ve Net’te yanıtlıyor.

Eski wolkanca.com’da Nuran Yıldız nerede yazıyor? veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Nuran Yıldız nerede yazıyor? için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.