Kategoriler
Teknoloji

Lastfm’de Nokia 5800 XpressMusic reklamı

Sosyal müzik ortamı Lastfm'e giren Türk kullanıcılar bugün Nokia 5800 XpressMusic'in reklamı ile karşılaştırlar.

Reklam tüm siteyi kapsıyor, arka plan, bannerlar, renkler vs. tüm siteye bir şablon olarak giydirilmiş hoş olmuş.

Müzik teledonu Nokia 5800 XpressMusic hakkında inceleme yazıları yazmıştık;
Nokia 5800 XpressMusic ile kaynaşmam
Nokia 5800 XpressMusic

wolkancanin-muzik-profili-e28093-lastfmdeki-kullanicilar

Eski wolkanca.com’da Lastfm’de Nokia 5800 XpressMusic reklamı veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Lastfm’de Nokia 5800 XpressMusic reklamı için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

nokia 5800 xpressmusic satın alan kullanıcılar nokia'nın blog sitesi ovi.com dan hesap açabilir ve cihazdaki tüm bilgilerini,ajanda,not,müzik,paylaşım gibi ovi.com daki hesaplarından paylaşabilirler ayrıca cihazın içinden çıkan şifreyle 1200 tane şarkıyı ücretsiz olarak cihazlarına indirebilirler resmi olark,cihazı bende denedim ve kulaklık sesini bir aparatla dinlediğinizde kristal ses denen muhteşem bir ses kalitesiyle dinleyebiliyorsunuz..

açıkcası beni sürekli girdiğim last.fm'den soğutmaya meyilli bir reklam tarzı olmuş. umarım şu reklamı bir an önce yok ederler.