Kategoriler
Ivır zıvır

Karar verdim artık bitti

sigaraya dur! Ben bir karar verdim hemde çok önemli bir karar irademe güveniyorum inşallah artık sigarasız, sağlıklı günler beni bekliyor. Giyisilerim sigara kokmayacak, yediğim içtiğim her şeyden tat alacağım, koku duyum yeniden açılacak ve daha bir çok şey şu an 3 dal sigaram var bu gece içersem o 3 naleti içecem ve bir daha sigara yok başarılı olacağım bu sefer bitti.

Artık nescafe içerim aklıma sigara geldiğinde ne bilim farklı şeyler yaparım ilaç desteği yada başka bir destek almıyorum başarırsam sadece irademle başaracağım.

Amcamın oğulları Atakan ve Altan bıraktılar 3-5 ay önce herifler o akdar rahatki insan özeniyor onlara diyorlar -Volkan vallahi koku almak ne güzelmiş her şeyin kokusunu tadını alıyoruz.

Özgül kız sen de bırak bak buradan çağrı yapıyorum sana haydi sen de bırak.

sigara yok!

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO volkan@volkanyilmaz.com.tr

Karar verdim artık bittiiçin 7 yanıt

iinşallah abi iinşallah bırakırsın allah sabır wersin. allah iradeni kuvvetlendirsin.spacesim hakkındada bir yorum yaparsan sevinirim.bi ustanın yorumunu almak mutlu eder.

ben bıraktım allaha şükür 4 ay oldu…
canım sıkıldımı gidiorum bir kola bir gofret bişi atıştırıyorum olay bu,bir de sigara içenlerden uzak duruyorum…günde 1 tane içerim sonra içmem derseniz olmuyo ben çok denemiştim bir kere bıraktım diyeceksiniz bırakacaksınız ama çekmeceye değil çöpe😶

bişeyi çok istersen ve bunu yababileceğine çok çok inanırsan başarabilirsin tabi yersen herşey sen de başlıyıp sen de bitiyo ne yaparsan kendine yaparsın zararı sadece sen görürsün başkaları sadece seni izler

ben siqarayı bırakamiyorum kendime inansamda inanmazsamda.içmediqim zaman bunalım geciriyom sağa sola saldiriyom piskopat gibi oluyorum. ben bu türkiyede yasşiyorum inanın sigara içtiğime sükrediyorum alaha kokain günlerini göstermez inş 🙂 ))))))