Kategoriler
Internet Konuk Yazar

Google Play ile oyunların ve uygulamarın hakimi siz olun

Google Play ile nerede olursanız olun oyunlardan uzak kalmayacaksınız, ücretli fakat gayet uygun Google Store ile lisanslı oyunları satın alabilecek, Android telefonunuzda, ya da web de oyun oynamanın keyfine varacaksınız.
435140425-play_logo

Google Play ile bulabileceğiniz başlıca kategoriler; Yeni uygulamalar, yeni oyunlar ve telefonunuzdan ya da webde sınırsız oyun keyfi. Ayrıca onlarca ücretsiz uygulama ve oyunlarda elinizin altında olacak. Google PLAY ile tanışmak ve daha fazla bilgi için play.google.com

Google Play nerede olursanız olun Android cihazlarınızda veya Web de uygulamalar ve oyunlar keşfetmenize, beğendiklerinizi satın alıp keyifle kullanmanıza yardımcı olur. Yüz binlerce uygulama ile Google Play’de herkes için bir uygulama vardır.


mücahit çalışkan – mucahitcaliskan@ – mcaliskan.com
google play ile oyunların ve uygulamarın hakimi siz olun – google play, play, google,oyun, uygulama, android, mcaliskan.com

Eski wolkanca.com’da Google Play ile oyunların ve uygulamarın hakimi siz olun veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Google Play ile oyunların ve uygulamarın hakimi siz olun için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.