Kategoriler
Internet Konuk Yazar Medya

Yahoo Türkiyeyi tanıtacak

Kültür ve Turizm Bakanlığı yapılan yazılı açıklamada, Newyork Tanıtma Müşavirliğinin Yahoo firması yetkilileriyle anlaşması çerçevesinde, Yahoo'nun ABD, Almanya, İngiltere, Fransa, Hollanda, İspanya, İtalya ve İsrail'deki sitelerinde Türkiye reklamlarının yer alacağı belirtildi.
Ayrıca, 55 milyon kullanıcıya sahip, dünyanın en yaygın online seyahat sitelerinden “Expedia”da, “Site İçerisinde Site” adlı proje kapsamında 4 sayfalık bir Türkiye sitesi oluşturulduğu ifade edildi.sitede Türkiye'nin tarihi, kültürü, şehirleri, Ege ve Güney sahillerinin tanıtılacağı, festivaller ve spor karşılaşmaları gibi duyuruların verileceği ve otellere rezervasyon imkanının sunulacağı kaydedildi.

Yahoo'nun ABD, Almanya, İngiltere, Fransa, Hollanda, İspanya, İtalya ve İsrail'deki sitelerinde Türkiye reklamları yer alacak olması turizme yarayacak gibi gözüküyor. Valla nasıl yaptılar nasıl ederler bilemeyeceğim ama bu iş en çok turizm sektörüne yarayacak gibi.

AA Ankara

Eski wolkanca.com’da Yahoo Türkiyeyi tanıtacak veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Yahoo Türkiyeyi tanıtacak için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.