Google için engelleme talebi

acilarin-googleGoogle için Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Bürosu'na suç duyurusunda bulunuldu ve Google yakında mahkeme kararı ile kapatılabilir ülkemizde.

Sayın başbakanımızdan Youtube gibi Google'a da girme yöntemlerini açıklamasını bekleyeceğiz.

İnternet bize fazla zaten, ne gerek var. Demokrasi saçma sapan bir şey zaten ne gerek var.

Biz boğaz da rakımızla balığımızla akademik akademik halkı güderiz, yahu ne gerek var.

Teşekkürler Türkiye.

Hürriyetin haberi: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/11415960.asp?gid=229

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Google için engelleme talebiiçin 11 yanıt

kapatma talebinin "atatürkçü" düşünce derneğinden gelmesi dikkate alınması gereken bir ayrıntı. şimdi o talebi gönderenlere sormak lazım. atatürkçü düşünce bu mudur? muasır medeniyet seviyesine böyle mi ulaşcaz? hatta geçmeyi hedeflicez?

insanlarin erişim hakkını elinden almak hm bunu zaten sadece birtek türkiye yapabilir. ve biz kullanıcılarında yapacağı pek birşey yok yani bir karşı çıkma gibi eylemler yapamıyoruz birileri bizleri susturuyor iranla ortak hareket edeceğiz denmişti buda onlardan birisi olsa gerek birileri amacına ulaşıyor.yazıklar olsun bizi yöneten kişilere türk oldugumuzu her yerde belli etmeyin yahu.türk olmaktan gurur duyuyorum bizi yönetenlerden gurur duymuyorum yazık valla ne denirki arama motoruna bile dava açabilen bir düşünceye sahip yargımız var.bunun değerlendirilmeye alınması bile çok garip.
insan haklarında erişimin insanın elinden alınması yasak değil mi?
insan her konuda hür değil mi daha ne sen engelliyorsun beni be adam.

biz her daim susturulan taraf olarak kalacağız.engellenirse çekerim modemin fişini gider modemi engelleyen kişilerin kapısına atarım alsın paşa paşa kullansın.

yahu nasıl bir zihniyet? birde add bunu yapıyor ya söylenecek tek kelime bulamıyorum. örümcek kafalı olmak bile yetersiz kalır..

deve kuşu gibi kafamızı kuma gömeceğiz. tüm dünya izlerken biz türk halkı yasaklanacağız. iğrenç cezayı bize veriyorlar kendilerine yasak koyuyorlar hiç mi bir bilgisayarcı bunlara söylemiyor? tüm dünya izleyecek ama biz izleyemeyeceğiz diye?

bu kadar saçma bir şey olamaz,
oldu olacak türk telekomu vs. yi de kapatsınlar, ne de olsa internet onun yüzünden var, hatta gsm şirketlerini kapatalım, türkcell, avea, vodafone, onlarıda kapatalım, eski tip çevirmeli telefon dönemine dönelim,
biz mısır patlatalım, radyo dinleyelim, çanak antenler de toplatılsın, digiturk, dsmart onlarıda kapatalım, ne gerek var,
biz bu şekilde ilerlemeye çalışalım!