Google Chrome 3.0.187.0

Google Chrome da Firefox gibi sürekli güncellemeler oluyor, adeta büyük ağbeyi Firefox tarayıcının yolundan gidiyor.

Gçen gün yayınlanan developer sürümü 3.0.187.0’yi geri çekip yerine 3.0.187.1 sürümü yayınlandılar.

google-chrome-3

Beta, Dev kanallarından bu yeni sürümleri güncelleyebilmek için Google Chrome güncelleme kanalını değiştiren Google Chrome Channel Changer‘ı indirip çalıştırmanız gerekiyor, bu minik program açıldığında 3 farklı güncelleme kanalı çıkacak, Dev kanalını seçtiğinizde en son güncellemeleri alabilirsiniz.

Chrome-Channel-Changer

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Google Chrome 3.0.187.0için 9 yanıt

kesinlikle katılıyorum. chrome ben webde gezinirken gece yarısı yayına geçmişti.sanırım bir 4-5 ay oldu çıkalı. çıktığı günden beridir kullanıyorum vede herkese tavsiye diyorum.

chrome'nin en çok sevdiğim yanı sizi site ile başbaşa bırakıyor. gereksiz menüler felan yok. ve kısayol tuşu olan " f 11 " ilede sadece site ile baş başa kalabiliyorsunuz.

bence de google chrome çok başarılı bir tarayıcı ama firefox'a da haksızlık etmemek gerekiyor. gerek eklentileri olsun gerek özelleştirilebilir araç çubukları olsun vazgeçilmez.

chrome gerçekten hızlı bir tarayıcı.fakat daha eklenti ve plugin desteği çok zayıf yine bir çok hataları var.firefox gibi olurmu derseniz olamaz firefox 3.0 a gelene kadar ne açıklarla karşılaştı vs.

ama yinede chrome kullanıyorum nedense hoşuma gitti.

opera 10 betayı deneyin. ne firefox ne chorme kullanırsınız..

turbo özelliği harika. görüntü kalitesini düşürerek getiriyor resimleri. flash dosyaları açmıyor. flashın gömülü olduğu alana tıklarsan sadece o bölgedeki flash dosyasını açıyor. resimlerin görüntü kalitesi haliyle baya bir bozuluyor ama pcye kaydederseniz bozuk haliyle değil orjinal haliyle kaydediyor. ne işe yarar bu derseniz. deviantart flickr vs.. gibi sitelerde fotoğraflara/resimlere bakmayı seviyorsanız firefoxta 10 dakikada gezdiğiniz sayfanın üç dört katı sayfa gezersiniz operada demek oluyor bu.

yanlış okumadıysam %80 lik bir veri akış kazancı oluyor bununla. netin zırt pırt yavaşladığı türkiyede, kotalıysanız birde hali hazırda çok işe yarar demek bu.

daha birsürü ek özellik var. başlarda garipsiyor insan ama mutlaka bir iki gün deneyin.. bakalım geri dönecekmisiniz tilkiye..

not: neredeyse ilk çıktığından beri firefox kullanıyorum. dahada kullanmam =)

chrome gibisi yok gerçekden ben hep firefoxcuydum ama kıl olmaya başladım özellikle yapıştır bazen çalışmıyor firefo 😀 a deli ediyor beni dinlensin az firefox google ile gidelim.