Kategoriler
Hayattan

Gel de Güven!!

Bu konuyu gündemde dile getirmeliydim ama erkeklerle ilgili bir noktaya değineceğim için bu başlık altında yazmak daha uygun. Yani mesaj yerine ulaşsın..

Şu günlerde hemen hemen tüm kanallar Gülşen ile Erol Köse 'nin aşkını konuşuyor. Biz alıştık gerçi böyle şeylere de takıldığım nokta Erol Köse'nin çıkıp ta evli olduğu halde ben “BEN AŞIK OLDUM ” demesi. Hiç söylenicek sözmü? Evli olan bir erkek nasıl aşık olur? Bu kadar kolay mı bu aşık olmak? Hayır mutsuz olursun anlaşamazsın boşanırsın da aşık oldum deyip insan eşini nasıl bırakır? Çocuğunun ve eşinin halini düşünemiyorum. Eşiyle herhalde seninki aşık olmuş kızz.. ya da çocuğu ile senin baban aşık hee.. gibi sözlerle dalga geçerler.. Yazık yakıştıramadım ben.

Gel de güven bu erkeklere bir de evlen 🙂 )

Eski wolkanca.com’da Gel de Güven!! veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Gel de Güven!! için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Gel de Güven!!için 1 yanıt

insanın kendi haysiyetini koruması. ırzını namusunu korumasıyla mümkün ırzını koruyamayan haysiyetini şerefini kaybeder. allah eşine çocuguna sabır. versin çok zor bir durum bu adamla kadına kısaca şerfziz diyebiliriz