Burger King'in WHOP dergisi

Burger King evlere ve iş yerlerine servis ile hediye olarak ücretsiz bir dergi veriyormuş, bunu 37 aydır yapıyormuş ama benim haberim yokmuş çünkü biz daha önce eve ve ofise hiç Burger King'den söylemedik.

Şimdi ben yeni bir ofisteyim (ofisin ismi wolkanca ofis (: ) orada arkadaşlar Burger King'den yiyorlar, dergi ilişti gözüme bir bakayım dedim. Çok beğendim dergiyi, daha doğrusu dergicik ama içerik beklediğimden kaliteli çıktı.

Derginin içinde tanıdık bir konuya rastlamak güzeldi, temmuz 2008 sayısında sinekkavanozu.com u konu etmişler, Emre Özbay ile söyleşi yapmışlar çok hoşuma gitti.

Ofiste bir kaç sayısı var, ben arabada gidip gelirken okunası bir dergi diyorum temmuz sayısına komple bakmam 1 saat kadar vaktimi aldı o vakit de zaten yolda geçiyordu iyi oldu. Eğlencelik hoş bir dergicik, diğer sayılarına da göz gezdireceğim belki güzel şeyler yakalarım.

Dergilere göz gezdirmeye bayılıyorum bu arada, daha önce burada mı yazmıştım başka yerde mi bilmiyorum sırf şu THY'nin SkyLife ve Atlas'ın Atlasjet ve Onur'un OnAir dergisi için bir yerlere gidip gelirken bir ona biniyorum dergisini alayım diye bir diğerine, öyle acayip hoşuma gidiyor o dergileri alıp bakmak ve arşivlemek. Özellikle SkyLife'a bayılıyorum ben.

Dergi konusunda bu sefer çok şanslıyım galiba zira turizimci arkadaşlarla bir arada olduğumdan dolayı ofisin içi full dergi kaynıyor, harika oldu bu.

Sinekkavanozu hakkında 23 Şubat 2007 tarihinde bir şey yazmıştım.

Whop dergisi online olarak şuradan da okunuyormuş, sondaki sid numarası dergi sayısını belirtiyor, 2008 temmuz için 37 örneğin 2008 haziran için 36.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.