Kategoriler
Hayattan

Bu araçta dünyanın en pahalı benzini kullanılmaktadır

Kalabak.net den; adamın biri “Dikkat bu araçta dünyanın en pahalı benzini kullanılmaktadır” yazısı ile benzin fiyatlarındaki pahalılığı protesto ediyormuş. Adam haklı, benzinin litresi 3 küsür YTL oldu.

Biz gariban lojistijçi eşrafı ne yapalım? Mazot fiyatları bizi öldürüyo kardeşim !!! Zaten kar marjları çok düşük. Express tayfası minicik bir zarf, küçücük bir paket taşıyarak dünyanın parasını kazanıyor, biz garibanlar bir aracı doldurmak için kırk üç takla atıyoruz… Üstüne bir de zam üstüne zam gelsin ana maliyet kalemine. Sene başında 1.71 civarinda olan mazot fiyatı şu anda 2 YTL.

Biz de protesto ediyoruz.

Eski wolkanca.com’da Bu araçta dünyanın en pahalı benzini kullanılmaktadır veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Bu araçta dünyanın en pahalı benzini kullanılmaktadır için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

benzin pahalı ama maşallah istanbul'da trafikten geçit yok benzine zam olsada araç sayısı gittikçe artıyor o kadar da pahalı değilmiş benzin demek ki 😀 ama herkes çıkmasın kendi araçlarıyla her zaman trafiğe toplu ulaşım araçlarındakilere de yazık özel araçlar yüzünden uzun sürece beklemeler olmuyor böyle 😀

ulan forcularla bir arada gidmeye ne kadar meraklısın kumsal abla ve abi ,senin gibi koyunlar olduğu sürece bu millet daha çok !!!!!!