Kategoriler
Tech

M3 işlemcili cihazlar için incelemeler

Yeni çıkan M3 işlemcili Apple cihazları, Macbook Pro ve iMac için ilk video incelemeler.

Kısa süre önce Apple tarafından piyasaya sürülen M3 işlemcili MacBook Pro ve iMac modelleri için ilk video incelemeler çıktı.

Aşağıda 12 tane video var, sondaki Türkçe, bunlar ilk çıkan inceleme videoları, yetkin kişiler tarafından yapılan paket açılımı, performans ölçümleri vs. gibi inceleme ve yorumlar mevcut.

M3 işlemcili 14-inç / 16-inç MacBook Pro ve 24-inç iMac modelleri için YouTube’da paylaşılan ilk video incelemeler, elbette spesifik olarak 3 nm üretim sürecinden çıkan M3 işlemcilerin getirdiği yüksek performansa odaklanıyor, bu konuda genel olarak güzel yorumlar yapılıyor. Burada elbette özellikle M3 Max’in masaya koyduğu yüksek performans göz doldururken Apple, iMac tarafında halen USB-C değil Lightning aksesuarlar (Klavye, fare vb.) sunması, MacBook tarafında ise başlangıcı en altta sadece 8 GB RAM ile yapıyor olmasıyla eleştiri topluyor. Yeni Mac’ler için yayınlanan video incelemelerden bazıları hemen aşağıda yer alıyor:

M3 işlemcili Apple bilgisayar incelemeleri

M3 Max MacBook Pro Review, Test and Comparisons

Maxed out version of M3 Max MacBook Pro is simply insane! In this video you’ll find tests and comparisons to M2 Max MacBook Pro, M1 Max MacBook Pro, M2 Ultra Mac Studio and other Macs.

MacBook Pro M3 Max Space Black Unboxing: Should You Buy It?

Apple has done it again – the new 16-inch MacBook Pro with M3 Max chip delivers game-changing performance and capabilities for pros. Watch as we unbox the beastly new MacBook Pro and dive into the top features that make this the most powerful pro notebook ever.

Unboxing the CHEAPEST M3 MacBook Pro

Unboxing and Reviewing the brand NEW 14 inch M3 MacBook Pro at the lowest price.

M3 MacBook Pro Review – Space Black

M3 MAX Space Black M3 MacBook Pro and the M3 / M3 Max chips.

Apple MacBook Pro 16 and 14-inch M3 Series Review

The new M3 series versions of the 14 and 16-inch MacBook Pro have landed, and it hasn’t even been a full year since the M2 series model of the MacBook Pro 16 was released.

M3 Max MacBook Pro 14 & 16 – First Review! [8 Benchmarks]

First Review of the M3 Max MacBook Pro 14 & MacBook Pro 16 – in Space Black! How does it compare to the M2 Max & M2 Ultra – and should you upgrade?

Unboxing Space Black MacBook Pro M3 Max + Hands On!

The new Space Black MacBook Pro with the M3 Max is getting the unboxing treatment! Let’s see how it compares to the recent dark colors of the MacBook line, like Space Gray and Midnight.

2023 16” MacBook Pro Unboxing & First Impressions – M3 Max, Space Black

DailyTekk – 2023 16” MacBook Pro Unboxing & First Impressions – M3 Max, Space Black

Unboxing M3 Macs! Space Black M3 Max MacBook Pro and M3 iMac!

Had so much fun checking out the new M3 Macs! New M3 iMac and Space Black M3 Max MacBook Pro! Scary fast!

Apple 16 Inch Space Black M3 Max MacBook Pro Unboxing & First Impressions

Here we have an unboxing of this new machine as well as some device color comparisons and a quick benchmark run through to see where it stacks up against the M1 Max and M2 Max chips.

iMac M3 UNBOXING and REVIEW – Worthy Upgrade!

Unboxing and Review of the new 24″ iMac M3. Worthy upgrade from the previous M1 edition!

Apple M3 işlemciler: Bunları bilmeniz lazım

Apple tarafından “Korkunç Hızlı” sloganıyla tanılan M3 serisi yeni nesil işlemcilerin tüm detayları, anlatılmayan özellikleri, dikkat çeken eksikleri ve Apple’ın bilmenizi istemediği hemen her şey bu videoda. Bu tür özgün, derinlemesine detaylı ve eleştiri getiren videoların devamı için kanalıma abone olabilir, destek için teşekkürler özelliğini kullanabilirsiniz.

KİM NEDEN M3 MAC ALSIN? Kimse bunları anlatmadı Apple Macbook Pro M3 Max ve M3 Pro inceleme

Sevgili @koraybirand ile çok emek verdiğimiz bir Macbook Pro M3 Max ve M3 Pro incelemesi ile karşınızdayız. İyi seyirler.

Apple, M3’lü iMac hakkında şu özeti geçmişti: “Dünyanın en iyi hepsi-bir-arada bilgisayarı şimdi daha da güçlü ve yetenekli. Apple çipin verimliliği sayesinde yeni iMac, kullanıcıların sevdiği yedi canlı renk seçeneğine sahip inanılmaz ince tasarımında muhteşem bir performans artışı sunuyor. M3 çipe sahip iMac, M1 çipe sahip önceki nesle göre 2 kata kadar daha hızlı.1 Ve yeni iMac, Intel tabanlı bir iMac’ten geçiş yapan kullanıcılar için en popüler 27 inç modellere kıyasla 2,5 kata kadar, en güçlü 21.5 inç modelden ise 4 kat daha hızlı.

Yeni 24 inç iMac’te ayrıca 11,3 milyon piksel ve bir milyardan fazla renk sunan geniş 4.5K Retina ekran ve daha hızlı kablosuz bağlantı bulunuyor. Yeni iMac ayrıca, iPhone ile kesintisiz bir deneyim sağlıyor. Sınıfının en iyisi kamera, hoparlörler, mikrofonlar ve macOS Sonoma ile birlikte her zamankinden de iyi hale gelen, M3 çipe sahip iMac, ailelerden küçük işletmelere, kreatif işlerle uğraşanlardan öğrencilere ve oyunculara kadar herkes için ideal.”

Apple, M3’lü MacBook Pro modelleri hakkında ise şu özeti geçmişti: “Yeni MacBook Pro modelleri yepyeni M3 çip ailesi ile sunuluyor: M3, M3 Pro ve M3 Max. Yeni nesil GPU mimarisine ve daha hızlı bir CPU’ya sahip M3 ailesi, MacBook Pro’ya daha da iyi performans ve olağanüstü yeni beceriler kazandırıyor. M3 çipe sahip yeni 14 inç MacBook Pro, hem günlük görevler için ideal hem de profesyonel uygulamalarda ve oyunlarda olağanüstü düzeyde sürdürülebilir performans sunuyor. M3 Pro çipe sahip 14 inç ve 16 inç MacBook Pro, daha da fazla performans ve ekstra birleşik bellek desteği sayesinde kod yazanlar, kreatif işlerle uğraşan kişiler ve araştırmacılar gibi kullanıcılar için daha zorlu iş akışlarıyla çalışmayı mümkün kılıyor.

M3 Max çipe sahip 14 inç ve 16 inç MacBook Pro, bilgi işlem sınırlarını zorlayan performans ve beceriler sunuyor. Canavar gibi bir GPU’ya, güçlü bir CPU’ya ve 128 GB’a kadar birleşik bellek desteğine sahip M3 Max çipli MacBook Pro, yapay öğrenme programcıları, 3D sanatçıları ve video editörleri gibi kullanıcılar için profesyonel uygulamalarda multitasking yapmaya ve ileri seviye iş akışlarına imkan tanıyor. M3 Pro ve M3 Max modelleri şimdi ayrıca göz alıcı koyu bir alüminyum yüzey oluşturan uzay siyahı renk seçeneğiyle sunuluyor.”