Gazete için teşekkür ederim amca

hurriyet Her sabah işe giderken amcam Hürriyet gazetesi alır, ben de o işe giderken araç kullanığı için onun aldığı gazeteyi iş yerine gidene kadar okurum, Ertugrul Özkök, Emin Çölaşan, Ahmet Hakan'ın yazıları ve Latif Demircinin karikatürlerine bakmadan güne başlamıyorum. Arada 3. sayfaya gözüm ilişiyor ama genellikle o sayfaya bakmamaya çalışıyorum çünkü ne kadar olumsuz ve berbat haber varsa hepsi gazetenin 3. sayfasında oluyor. Çok ekstrem bir durum yoksa spor sayfasına hiç bakmam. Ekonomi sayfalarınada bakmak çünkü param yok (: sadece göz gezdiririm. Genelde köşe yazarlarını okuduğumdan gazeteyi hep dikine katlarım bu şekilde gazete hem rahat elde tutulur hemde yer kaplamaz, bu şekilde iş yerimize varana kadar gazeteden tüm gündemi takip ederim. Amcama sabahları gazete aldığı için teşekkür ederim. Akşamları iştene ve gelirkende Miliyet gazetesini okurum, bu gazetedede Hasan Pulur, Hasan Cemal ve illaki Çetin Altan’ı okurum. Milliyet gazetesinide iş yerimizde alınıyor onun içinde patronuma teşekkür ederim (:.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

benim de dayım günlük hürriyet gazetesi alır ama ben hiç okumam o yetmez gibi dayım pazar günü bütün gazeteleri bize aldırır onları okur yine ben okumam evinde koskoca raflar dolusu kitaplı kütüphanesi var ama yine ben oradan kitap alıp okumam aradığın kitabı kesin bulsan da bu kadar şeyi nasıl okuyor diyorsanız ben bile hala anlayamadım resmen bir siyasetçi olacak biri ama o ne siyasetle ne de bir çıkar işi var sadece zevkle okuyor bu gazeteleri ve kitapları ama ben hiç sevmem hürriyet gazetesini milliyet gaztesini posta sabah vs… kitabı zorla okurum o da para verip almışsam kesin okurum. ama en çok okuduğum dergidir benim dergiden başka birşey okumam.
simdi bunu birşey övünmek için yazmadım işte görün farkları anlayın diye dayı ve yeğen işte böyle farklı oluyor
boşa dememişler insanlar farklıdır.

yani abijim gazeteler bedavaya geliyo (: bende kitaplarımı bedavaya getiriyorum (: bir muhtarlık var ordan beğendiğin kitabı alıyosun okuyup geri veriyosun. istersen sen de kalabiliyo veya kitap bırakabiliyosun. çoğunlukla klasikleşmiş kitaplar bulunuyo. günümüz kitaplarını beğenmiyorum dünya klasiklerini tercih ediyorum bu yüzden benim için kolaylık oluyo. bir ara fazla okudum hepsinin konuları karışmıştı (: nese şimdi bir kaç aydır ara verdim yavaş yavaş yerleşiyo (bu arada çok dediğim kitapları toplasan 20 yi geçmez. iki ayda bitane anca bitiyo (: )

gazetelerin en çok haber sfsını ve magazin sfsını okurum hürriyetde en iyi haberleri veriyo ama magazin bölümü çoğalırsa tam süper olur