Kategoriler
Kültür Sanat

YAŞAR gitmee Eskişehir senin

yaşar Eskişehir'in gururu iki üniversitemizden Osmangazi Üniversitesi’ nin düzenlediği bahar şenliklerine bu yıl Yaşar ‘ da verdiği konserle katıldı ve binlerce genci dün akşam coşturdu. Aynı bu fotoğraftaki gibi yakışılıydı ve kaç metre ileriden küpesi parlıyordu 🙂
Öyle fazlasıyla deli olmam Yaşar'a ama onu dinlemek kadar seyretmek de güzelmiş. O romantik adam sesindeki güzelliği ile eski şarkılarını bile daha yeni fırından çıkmış çıkmış gibi dinleti söylettirdi. Önce slowlarla başladı sonrasında hareketlenerek bitmesin diye yalvarttı bizleri.
Yeni kasetinde iki şarkısını seviyordum artık tüm albümü dinlicem. Sebepsiz fırtına’yı da aşkıma dinletmek ayrıca bir keyifti..iyiki geldin yaşar ve yine gelmeni beklicez.. Eskişehir seni seviyor.

Eski wolkanca.com’da YAŞAR gitmee Eskişehir senin veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, YAŞAR gitmee Eskişehir senin için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

YAŞAR gitmee Eskişehir seniniçin 5 yanıt

"eskişehir’in gururu iki üniversitemizden osmangazi üniversitesi"
bir ogü'lü olarak bu cümle beni onurlandırdı ve duygulandırdı. çok güzel bir cümle ile başlamışsınız yazınıza. teşekkürler…

ne demek.. ben şehrimle her köşesiyle gurur duyuyorum.."eskişehirli" halkıyla gurur duyuyorum.. bunu başka memlekette okuyunca daha iyi anladım..

ben de eskişehirliyim. ve gurur duymakta haklıyım. çünkü anadolunun en iyi kentlerinden birisi. şehrimde okumaktan büyük memnuniyet duyuyorum.burada 2 üniversite varken başka şehire gitmek mantıklı mı acaba?mantığı da boşverin.paran yoksa istesen de gidemezsin başka şehire zaten…bilen anlar.

merhaba emrah özen yani sen aslında çok acayip birşey kendi ismine hitap etmek çünkü benimde ad soyadın aynı ozen_gonzalex75{.}hotmail.com dan bul beni de muhabbet edeliim olurmu? bekliyorum

google da aratırsan başka emrah özen lerde çıkar karşına. şaşılacak bir durum yok.